Deeper Fishfinder Chirp+ zimní edice

Novinka
2 hodnocení
Značka: Deeper
8 199 Kč –16 %
xGsPxwg
8 199 Kč –16 % 6 900 Kč
Expedujeme za 4 dny
Můžeme doručit do:
5.6.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deeper CHIRP+ je první nahazovací vyhledávač ryb s podporou GPS a Wi-Fi na světě, který využívá technologii CHIRP. Tři frekvence paprsku, perfektní zřetelnost a vysoká přesnost patří k vlastnostem, díky kterým je ideální k rychlému vyhledání míst, kde se shromažďují cílové druhy, odhalení predátorů, zjištění hejn ryb a lovu v extrémních hloubkách. CHIRP+ vám dává strategickou výhodu a zajišťuje šanci na větší, rychlejší a lepší úlovky. Nyní se zimním balíčkem v ceně 60 euro zdarma.
Deeper Fishfinder Chirp+
První nahazovací chytrý sonar s podporou gps a wi-fi a technologií chirp.
Tuto výkonou technologii původně vyvinulo americké námořnictvo, už léta je ale k dispozici i rybářům lovícím z lodě. A od nynějška ji konečně budou moci využívat VŠICHNI RYBÁŘI, kteří ji s sebou budou moci vzít KAMKOLI, aby se na ryby mohli vypravit KDYKOLI – protože rybář nikdy neví, kdy ho srdce vytáhne k vodě.
 
Co je CHIRP?
Tradiční sonar vysílá vždy pouze jeden frekvenční impulz. Sonar CHIRP (Compressed High Intensity Radiated Pulse = komprimovaný vysoce intenzivní vyzařovaný impulz) vysílá nepřetržitý tok frekvencí od nízkých po vysoké. Díky tomu jsou údaje ze sonaru mnohem jasnější a ve srovnání s tradičními sonary mají vyšší rozlišení.
Neuvěřitelné rozlišení cíle
Díky rozlišení velikosti ryb na 1 cm budete moci snadno určit cílový druh, i když bude součástí velkého hejna rybek nebo sledovat i ty nejdrobnější návnady při vertikálním vláčení.
Přesnost v extrémních hloubkách
Díky technologii CHIRP je šum u hladiny minimální, takže se můžete spolehnout na přesné hodnoty sonaru i ve velmi mělké vodě a dokážete najít ryby už 15 cm pod hladinou. Naopak dokážete rozlišit ryby i ve vodě hluboké až 100 m.
3 frekvence paprsků pro všestranné použití
Skenováním oblasti širokoúhlým paprskem 47° (100 kHz) objevíte místa, kde se ryby shromažďují. Paprsek se středním úhlem 16° (290 kHz) využijete k podrobnějšímu prozkoumání objevené lokality. Na cílový druh se pak můžete zaměřit velmi podrobným paprskem s úzkým úhlem 7° (675 kHz).
Super rychlé nabíjení
80 % za 45 minut, 100 % za 75 minut. Vraťte se zpátky na vodu – rychle.
Podrobnosti o produktu
Materiál:
ABS plášť, titanové vložky
Typ sonaru:
3frekvenční CHIRP
Úzký CHIRP 675 kHz (úhel kužele 7°)
Střední CHIRP 290 kHz (úhel kužele 16°)
Široký CHIRP 100 kHz (úhel kužele 47°)
Rozpoznávání objektů:
1 cm – úzký Chirp
2,4 cm – střední Chirp
2,4 cm – široký Chirp
Rozsah hloubek:
15 cm – 100 m
Frekvence skenování:
Až 15/s
Režimy sonaru:
Standardní, lov na dírkách, lov ze člunu, lov ze břehu s GPS
Snímač teploty:
Snímač teploty povrchu vody ve stupních Fahrenheita / Celsia
Provozní teplota:
-20°C až 40°C
GNSS (Global positioning systems supported/podpora systémů pro globální určování polohy):
GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
Provozní doba:
Se zapnutou GPS až 4,5 hodiny
S vypnutou GPS až 6 hodin
Technologie nabíjení:
Rychlonabíjení
80 % za 45 minut
100 % za 75 minut
Zabudovaná baterie:
Lithium-polymerová, dobíjecí, 3,7 V, 950 mAh
Napájecí adaptér (není součástí balení, doporučen):
Vstup 110 V/220 V. Výstup microUSB, 5 V 2 A
Typ připojení:
Wi-Fi
Dosah připojení:
Stabilní připojení až do 100 m
Barva:
Khaki zelená
 
Obsah balení
Sonar CHIRP+
Kabel USB
Neoprenový obal
2 upevňovací šrouby
Stručná příručka
Bezpečnostní předpisy
TERMOSKA. Vakuová izolace termosky (500 ml/17 oz) z nerezové oceli s dvojitými stěnami vaše nápoje bez ohledu na počasí uchovává velmi horké nebo ledové. Speciální povrchová úprava zajistí, že vám láhev nevyklouzne z rukou. Je dostatečně malá na to, aby se vešla do bedny s návnadami, ale dostatečně velká na to, abyste se o nápoj mohli podělit se svým společníkem na rybách. 
NÁVLEK NA KRK. Maskáčový návlek na krk chrání pokožku před nepříznivými vlivy počasí. Je vyroben z pružné, vlhkost odvádějící tkaniny, aby dokonale obepínal krk, a je navržen tak, aby vyhovoval většině lidí. Můžete jej nosit na různé způsoby – jako šálu, nákrčník, pokrývku hlavy a poloviční kuklu.
KRYT PRO NOČNÍ RYBOLOV. Toto speciální provedení vám umožňuje sonar ve tmě vidět jasněji. Je velmi lehký a snadno jej na sonar nasadíte, navíc je kompatibilní s modely Pro a Pro +. Je-li v aplikaci Fish Deeper aktivován režim nočního rybolovu, průhledným krytem bude svítit jasná blikající LED dioda.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: