FLACARP Vodotěsné LED světlo s příposlechem FL6-RGB

Akce
Neohodnoceno
Značka: Flacarp
2 490 Kč –10 %
FLACARP Vodotěsné LED světlo s příposlechem FL6-RGB
2 490 Kč –10 % 2 241 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu


Multibarevné LED světlo.
Příjemná bílá, zelená, červená, modrá ... zvolte si barvu a jas, které vám vyhovují.
Integrovaný bezdrátový příposlech s dosahem až několik set metrů. Svítilnu lze využít i jako maják při zavážení krmiva.
Přenos barvy, která je nastavena na hlásiči. Máte na hlásiči nastavenou třeba fialovou? Není problém - stejnou barvou se vám při záběru rozsvítí i LED světlo. Hned víte, od kterého hlásiče máte záběr.
100% kompatibilita. Spolupracuje se všemi bezdrátovými produkty FLACARP: hlásiči, alarmy, příposlechy
žádné baterie! Integrován výkonný nabíjecí Li-Ion akumulátor. Jednoduše dobijete běžnou nabíječkou na mobil, z auta nebo libovolné powerbanky.
opravdu 100% vodotěsná konstrukce. Spadne vám svítilna do vody - nevadí, dovnitř se nedostane ani kapka vody. Testováno dlouhodobě 1,5 metru pod vodou. Navíc svítilnu "neutopíte", protože při pádu do vody plave na hladině.
naše špičková elektronika, vlastní vývoj a výroba v ČR, certifikace v akreditované zkušebně - to vše vám zajistí spolehlivost a pružnou reakci na vaše požadavky.
jednoduché přichycení. Svítilna je vybavena silným neodymovým magnetem. Jednoduše přichytíte k libovolné železné konstrukci nebo zavěsíte pomocí poutka.

Vodotěsná konstrukce předurčuje toto malé, ale velmi výkonné LED světlo nejen pro použití v bivaku, ale může sloužit i jako venkovní osvětlení. Uvnitř zabudovaný přijímač bezdrátového příposlechu umožňuje dálkové rozsvícení signalizátory záběru FLACARP, tedy při záběru. Lze jej dálkově ovládat i příposlechem - na dálku zapnout / vypnout / ztlumit jas. Může být využito i jako maják při zavážení krmiva - na dálku si rozsvítíte světlo označující vaše lovné místo.

Světlo můžete spárovat nejen s hlásiči, ovládat nejen příposlechem, ale lze ho propojit také s alarmy FLACARP !

Je vybaveno výkonnými bílými LED CREE a RGB diodami, můžete si tedy zvolit další barevné odstíny. Například v noci použít méně rušivé červené světlo, modré, zelené ....

Lahůdkou je možnost rozsvícení stejné barvy, jaká je nastavena na hlásičích. Takže v noci můžete příposlech klidně vypnout a již po rozsvícení světla poznáte, která hlásič má záběr.

Světlo je vybaveno silikonovými těsněními a je vodotěsné. Můžete jej používat jako venkovní osvětlení a není třeba se obávat deště. Když spadne do vody - nevadí. Světlo je velmi lehké a na vodě plave - nemusíte se bát, že jej utopíte.

Již nikdy nebudete měnit baterie: uvnitř zabudovaný akumulátor s velkou kapacitou 2000mAh snadno dobijete z běžné nabíječky na mobil, z auta nebo z libovolné powerbanky.

Z jedné boční strany je umístěno tlačítko pro ruční ovládání, poutko na zavěšení. Z druhé strany silný neodymový magnet pro přichycení např. na deštník nebo jinou železnou konstrukci. Po krytkou magnetu je USB nabíjecí konektor.

Snadno si tlačítkem nastavíte barvu, která vám vyhovuje - ta zůstane uložena jako výchozí. Po dalším zapnutí je tedy automaticky nastavena. Změna barev je velmi snadná, celkové ovládání intuitivní.

Souhr vlastností, technické údaje:

LED světlo s příposlechem, spolupracujícím s produkty FLACARP vybavené vysílačem příposlechu
barva LED světla: bílá, červená, zelená, modrá + barvy jako na signalizátorech FLACARP
nabíjecí Li-Ion akumulátor 2000mAh
délka svitu LED: na plný výkon až 6 hodin, v režimu sníženého jasu až 20 hodin
(délka svitu je orietnační, závislá na okolní teplotě a stavu akumulátoru)
rozměry: délka 136mm, průměr uprostřed 36mm, průměr po bocích u zátek 42mm
vodotěsná konstrukce, odolnost proti dešti i krátkodobému potopení (pád do vody)
uchycení pomocí silného neodymového magnetu nebo poutka pro zavěšení
hmotnost: 127 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: