Flacarp Sada Hlásičů F1 2+1

Novinka
11 hodnocení
Značka: Flacarp
8 070 Kč
Expedujeme za 4 dny
Můžeme doručit do:
17.12.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu


Sada špičkových signalizátorů záběru FLACARP F1 s vysílačem příposlechu a přijímače příposlechu FLACARP RFX.

Signalizátor FLACARP F1 i přijímač RFX vynikají nadčasovým designem a jsou vyrobeny z extrémně odolných materiálů. U hlásiče zvýšenou odolnost proti dešti zajišťuje obvodové těsnění. Revoluční typ snímání vlasce dovoluje nastavení velmi jemného potahu již od 1,4mm s regulací citlivosti až do 14cm. Kladka, která snímá odvíjení vlasce je vybavena kovovou oskou, takže nedochází k opotřebení a chod je stále jemný a plynulý. Jednoduché a intuitivní ovládání páčkovým vypínačem umístěným ve spodní části signalizátoru. Rybář má možnost si nejen jednoduše nastavit barvu RGB diod, ale i upravit intenzitu jasu LED diod. Večer nebo v noci lze snížit jas LED na minimum, naopak ve slunečném dni může být intenzita LED zvýšena na maximum. Signalizátor i přijímač jsou napájeny zcela běžnými bateriemi LR03 (mikrotužky AAA), takže odpadá starost se sháněním drahých atypických baterií. Baterie se navíc velmi snadno vyměňují pouhým ručním odšroubováním spodní matice, u přijímačem vysunutím zadního víčka. Integrovaný bezdrátový příposlech je velmi výkonný, má dosah až 1,5km*. Signál vyhodnocuje přijímač FLACARP RFX.

Víme, že místa není nikdy nazbyt. Proto jsme signalizátory i s přijímačem položily na bok těsně vedle sebe, aby rozměry kufru byly co nejmenší. Tím se nám podařilo dosáhnout délky kufru jen 23cm, šířky jen 15cm a výšky 7,5cm. Celá sada Vám tedy zabere minimum místa.

Vlastnosti a funkce signalizátoru FLACARP F1:
- snímání vlasce s rozlišením potahu již od 1,4mm s regulací do 14cm
- vyhodnocení zpětného směru (padák)
- výkonný vysílač dálkového příposlechu s dosahem až 1500 metrů*
- výkonná zvuková signalizace s regulací hlasitosti
- regulace výšky tónu v širokém rozsahu
- pohyblivá, multibarevná RGB LED signalizace
- možnost nastavení RGB barvy a jasu LED
- funkce MUTE (vypnutí zvuku a vysílání příposlechu)
- noční poziční LED dioda (lze ji libovolně zapnout a vypnout)
- konektor pro připojení swingeru
- obvodové těsnění proti dešti
- snadné ovládání spodním páčkovým vypínačem
- napájení běžnými bateriemi 2xLR03 (mikrotužka AAA)
- výška signalizátoru 91mm (bez šroubu), 113mm (se šroubem)
- šířka signalizátoru ve spodní části 54mm, v horní (u vidličky) 39mm
- tloušťka signalizátoru 27,5mm (meřeno ve spodní části)
- průměr vloženého prutu od 5mm do 17mm

Vlastnosti a funkce přijímače RFX:
- věrný přenos odvíjení vlasce
- vyhodnocení zpětného směru (padák)
- dosah (vzdálenost) od signalizátorů záběru až 1500 metrů*
- výkonná zvuková signalizace s regulací hlasistosti
- multibarevná RGB LED signalizace
- paměťová funkce LED
- vibrace (lze zapnout / vypnout)
- napájení běžnými bateriemi 2xLR03 (mikrotužka AAA)
- dlouhá výdrž baterie
- signalizace vybité baterie
- výška přijímače 90mm
- šířka přijímače ve spodní části 50mm, v horní (pod anténou) 39mm
- tloušťka přijímače 26,5mm (meřeno ve spodní části)
- možnost zavěšení na krk (poslední obrázek), šňůrka součástí balení

Balení obsahuje:
2ks signalizátorů s vysílačem FLACARP F1, přijímač příposlechu FLACARP RFX, ochranné pouzdro, šňůrka na krk, 6 ks kvalitních baterií GP Ultra alkaline.

Výrobky vyrobené od ledna 2021 obsahují tyto nové funkce:

1) Ochrana proti odcizení: při vypnutí signalizátoru je vyslán signál na příposlech. Pokud se tedy někdo přiblíží k vašim hlásičům a vypne je, ozve se vám na příposlechu signál.
2) Inteligentní úsporný režim: signalizátor neustále kontroluje kondici baterií a v okamžiku kdy zjistí, že kapacita baterií klesla pod nebezpečnou mez, nenechá vás ve štychu! Omezí jas LED diod, sníží intenzitu zvuku a přesměruje toky energie do toho nejdůležitějšího: snímání záběru a do dálkového příposlechu: nepatrně se vám tedy zeslabí LED diody a zvuk, ale stále spolehlivě se přenese záběr na váš příposlech. Tato funkce prodlouží životnost baterií až o 10% (cca 20 dnů - dle typu baterií, jejich stavu a teploty). Podobnou funkci úsporného režimu znáte třeba z mobilních telefonů.
3) Signalizace stavu baterie: vylepšili jsme signalizaci slabých baterií, aby jste s předstihem byli informování o brzké nutnosti baterie vyměnit. Jednoduše stlačíte tlačítko a zobrazí se Vám aktuální stav baterie - hned víte, na čem jste, zda baterie vyměnit nebo ještě vydrží vaši další výpravu k vodě.
4) Optické rozlišení směru odvíjení vlasce na příposlechu: nyní "padák" na příposlechu nejen uslyšíte, ale i uvidíte. Na příposlechu tedy nejen zvukem, ale i na LED diodách poznáte směr dopředu a směr dozadu.
5) Nafoukli jsme paměť u příposlechu o 100% : doposud jste mohli uložit až 6 zařízení (hlásiče + chystané alarmy). Nový balíček funkcí zvětšuje paměť na dvojnásobek. Do příposlechu tedy uložíte až 12 zařízení FLACARP ! A proč tolik, když používáte jen dva nebo tři hlásiče? Protože pro vás vyvíjíme zajímavé příslušenství, které budete moci k příposlechu postupně připojovat. Například více alarmy hlídat lovné místo, bivak, zaparkované auto, člun ...
6) A mysleli jsme i na světla: Jak už víte, příposlech FLACARP slouží nejen pro zobrazení záběru a alarmů, ale můžete jím ovládat i LED světlo - jednoduše zmáčknete tlačítko na přijímači a můžete ovládat světlo FLACARP (třeba při zavážení krmiva za špatné viditelnosti označit lovné místo). Nový balíček rozšíří i tuto možnost: svým příposlechem budete moci ovládat až 4 světla FLACARP.

Výše uvedené je tedy automaticky obsaženo ve výrobcích FLACARP F1 a příposlechu FLACARP QRX, vyrobených od ledna 2021.
Ale nemusíte se obávat, i výrobky starší, které jste si pořídili v roce 2020, jsou a budou kompatibilní s dalším příslušenstvím, které pro vás budeme postupně vyvíjet - ať už jsou to světla, alarmy a další ...

Jen pro připomenutí ... co je u nás běžné od samého začátku:
1) Diskrétní režim: na našich výrobcích je samozřejmé, že můžete, třeba v noci, zcela vypnout LED diody i zvuk, a nechat pracovat jen příposlech, na kterém lze zvuk také vypnout a ponechat třeba jen vibrace.
2) Spolehlivý a věrný přenos záběru na přijímač: to, co se děje na hlásiči, to se věrně přenáší na přijímač. Pomalé odvíjení vlasce, rychlost, razance, jízda ...
3) Záruka kompatibility: výrobky zakoupené od samotného začátku umějí a budou umět komunikovat s libovolným příslušenstvím, které vyrábíme nebo vyrobíme. Ať to budou světla nebo alarmy. A to i za rok, za dva či pět let ... pokud jste tedy se signalizátory spokojeni, nebudeme vás nutit pořizovat si a platit nové.
4) Servis jako služba: protože bereme výrobu jako službu, jsme tady pro Vás. Máte nějaké přání nebo problém? - napište nám. Ať už je výrobek v záruce nebo po záruce, budeme se snažit vždy pomoci !
5) Nasloucháme: máte nějaký nápad, myšlenku, přání? Napadla vás nějaká funkce nebo vylepšení? Napište nám, zavolejte, přijeďte. Rádi si o tom s vámi popovídáme, myšlenku rozšíříme a pokud to bude šikovný nápad, tak ji začleníme do našich-vašich výrobků.

Pokud byste přecejen uvítali některou z výše uvedených nových funkcí i u vašich starších výrobků FLACARP, vyrobených v roce 2020, kontaktujte nás - firmu Flacarp. Rádi Vám nové funkce i do starších výrobků FLACARP zdarma "nahrajeme". Pro velký zájem je však nutné dohodnout si termín předem, neboť bezplatné aktualizace již zakoupených sad můžeme provádět pouze ve volném výrobním čase. Kapacita je z těchto důvodů na několik týdnů dopředu vyčerpána. Po dohodě potom stačí vaši sadu poslat přímo k nám - (při odesílat zpět poprosíme jen o úhradu dopravy 149,- Kč, odešleme expresní službou DPD, včetně pojištění).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: