Jarda nám poslal ohlas na první návštěvu u nás na prodejně ... Moc si toho vážíme, díky moc

Zdravím Vás kolegové rybáři a kolegyně rybářky,
není to tak dlouho co jsem se synem Matějem navštívili jedny rybářské potřeby.

Vydali jsme se na Mělník - Kly, ke známému výrobci koulí a zároveň majiteli rybářský potřeb Pára z navijáku, Ondrovi. Samozřejmě těsně před příjezdem jsem nastavil limit na kartě ... známe to přeci všichni, jdeme pro jednu věc a nakonec máme nákup jak z Kauflandu.

Dojeli jsme kousek za Mělník, kde se nachází obrovského prostory rybářských potřeb a jsou krásně vidět už ze silnice. Auto jsme nechali na parkovišti před prodejnou a vyrazili jsme do krámu. Už mezi dveřmi jsme byli oba jak v Jiříkově vidění. Oči nám zářili jak na Vánoce.

 

Rychle jsme oběhli všechny židličky, lehátka a prozkoumali všechny prostorné bivaky. Zarazil nás obrovský výběr od všelijakých značek.

Po asi půlhodině zkoumání vystaveného campingového vybavení jsme vstoupili do další místnosti a to teprve byl průšvih :-). Všude pruty, oblečení, navijáky, obrovská spousta bižutérie a opět bylo na výběr ze spousty značek.

Prohlíželi jsme si věci a jako malé děti jsme museli na vše sahat.
Rybářské potřeby Pára z navijáku se mohou chlubit vlastní značkou boilies a na výběr je toho opravdu spousta. Když jsem začal očichávat krabičky s boilies různých příchutí a velkostí, Matěj pro změnu přiběhl s náručí plnou rohlíkáčů na feeder.

Když jsme se kochali, přiskočil k nám Ondra, majitel a zároveň kuchař všech těch dobrot. Jeho ochota mě zaskočila. Okamžitě se ptal a hned nám poradil, co kde funguje a hlavně jak vše funguje. Představil nám svou vlajkovou loď s názvem Natur Boilies 20 a 30 mm a úžasné bustry ovoce mix 1, 2, 3.

Jeho ochota byla úžasná. Potřebovali jsme trochu poradit s návazci, neváhal ani vteřinu a okamžitě mi ukázal jednoduchý návazec a poradil s veškerou bižutérií. S takovým přístupem k zákazníkovi jsem se ještě nesetkal.

 

Platbou to ale ještě neskončilo. Po zaplacení jsme si ještě sedli venku a vyměňovali své zkušenosti a zážitky z výprav.

Takže za nás můžu Ondru a jeho Páru z navijáku jen a jen doporučit. A i když to budete mít trošku z ruky, zastavte se u Ondry a zažijete stejnou radost jako já a Matěj.

Ještě jednou díky Ondro a doufám, že se zase brzy setkáme. Díky moc a nezapomeňte, že ryba je kámoš ... né žrádlo :-)

Jarda a Matěj