Jarda nám poslal ohlas na první návštěvu u nás na prodejně ... Moc si toho vážíme, díky moc

Zdravím Vás kolegové rybáři a kolegyně rybářky,
není to tak dlouho co jsem se synem Matějem navštívili jedny rybářské potřeby.

Vydali jsme se na Mělník - Kly, ke známému výrobci koulí a zároveň majiteli rybářský potřeb Pára z navijáku, Ondrovi. Samozřejmě těsně před příjezdem jsem nastavil limit na kartě ... známe to přeci všichni, jdeme pro jednu věc a nakonec máme nákup jak z Kauflandu.

Dojeli jsme kousek za Mělník, kde se nachází obrovského prostory rybářských potřeb a jsou krásně vidět už ze silnice. Auto jsme nechali na parkovišti před prodejnou a vyrazili jsme do krámu. Už mezi dveřmi jsme byli oba jak v Jiříkově vidění. Oči nám zářili jak na Vánoce.

 

Rychle jsme oběhli všechny židličky, lehátka a prozkoumali všechny prostorné bivaky. Zarazil nás obrovský výběr od všelijakých značek.

Po asi půlhodině zkoumání vystaveného campingového vybavení jsme vstoupili do další místnosti a to teprve byl průšvih :-). Všude pruty, oblečení, navijáky, obrovská spousta bižutérie a opět bylo na výběr ze spousty značek.

Prohlíželi jsme si věci a jako malé děti jsme museli na vše sahat.
Rybářské potřeby Pára z navijáku se mohou chlubit vlastní značkou boilies a na výběr je toho opravdu spousta. Když jsem začal očichávat krabičky s boilies různých příchutí a velkostí, Matěj pro změnu přiběhl s náručí plnou rohlíkáčů na feeder.

Když jsme se kochali, přiskočil k nám Ondra, majitel a zároveň kuchař všech těch dobrot. Jeho ochota mě zaskočila. Okamžitě se ptal a hned nám poradil, co kde funguje a hlavně jak vše funguje. Představil nám svou vlajkovou loď s názvem Natur Boilies 20 a 30 mm a úžasné bustry ovoce mix 1, 2, 3.

Jeho ochota byla úžasná. Potřebovali jsme trochu poradit s návazci, neváhal ani vteřinu a okamžitě mi ukázal jednoduchý návazec a poradil s veškerou bižutérií. S takovým přístupem k zákazníkovi jsem se ještě nesetkal.

 

Platbou to ale ještě neskončilo. Po zaplacení jsme si ještě sedli venku a vyměňovali své zkušenosti a zážitky z výprav.

Takže za nás můžu Ondru a jeho Páru z navijáku jen a jen doporučit. A i když to budete mít trošku z ruky, zastavte se u Ondry a zažijete stejnou radost jako já a Matěj.

Ještě jednou díky Ondro a doufám, že se zase brzy setkáme. Díky moc a nezapomeňte, že ryba je kámoš ... né žrádlo :-)

Jarda a Matěj

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení