PARUKA PRO ANEŽKU

PARUKA PRO ANEŽKU

Vážení přátelé, kamarádi, párolovci, rodino, rybáři, možná i vy, kteří se vůbec neznáme, dovolte mi, abych vás svým jménem a jménem mého kamaráda, rybáře, Jakuba Douděry (tatínka) požádal o finanční pomoc pro Anežku. Prosím Vás o chvilku času a přečtení příběhu malé Anežky. Spojme se a přispějme, aby si splnila svůj sen.

Anežka Douděrová bojuje s onemocněním, které se jmenuje alopecie a jehož důsledkem je úplná ztráta vlasů.
Chybí jí něco tak samozřejmého jako jsou vlasy. Od dvou let se snaží uzdravit, čeká, že jí vlasy narostou a že bude stejná jako vy ostatní.

Maminka Jiřina se rozhodla požádat o pomoc v našem nadačním fondu www.pramenpomoci.cz a rozhodla se nechat zhotovit Anežce paruku, která by zakryla její onemocnění.

U nás už proběhla zkouška, Anežka si vybrala barvu a délku vlasů a má už i vymyšleno, jak si bude dělat drdůlek pod lodičku mažorek, nebo jak schová vlasy pod helmu
při svém hasičském tréninku. V novém účesu se jí určitě bude dobře vstávat ráno do školy a s radostí se připojí do debaty s kamarádkami, bez handikepu, bez stydlivosti.

Paruka bude z pravých vlasů, její výroba je velmi náročná, vyrábí se na míru, všíváním jednoho vlasu po druhém do síťky, a šikovná vlásenkářka na ní pracuje ručně téměř měsíc.
Na výsledky naší práce se můžete podívat na www.pramenpomoci.cz/pomohli-jsme

Její cena 41.800,- Kč odpovídá ruční práci, a je nad finanční poměry rodiny.

Obracíme se proto na vás s prosbou, zda byste přispěli jakoukoliv částkou na účet, který je na stránkách u Anežky
www.pramenpomoci.cz/pomahame
čú: 2001620382/2010
s variabilním symbolem 20201405