PARUKA PRO ANEŽKU

PARUKA PRO ANEŽKU

Vážení přátelé, kamarádi, párolovci, rodino, rybáři, možná i vy, kteří se vůbec neznáme, dovolte mi, abych vás svým jménem a jménem mého kamaráda, rybáře, Jakuba Douděry (tatínka) požádal o finanční pomoc pro Anežku. Prosím Vás o chvilku času a přečtení příběhu malé Anežky. Spojme se a přispějme, aby si splnila svůj sen.

Anežka Douděrová bojuje s onemocněním, které se jmenuje alopecie a jehož důsledkem je úplná ztráta vlasů.
Chybí jí něco tak samozřejmého jako jsou vlasy. Od dvou let se snaží uzdravit, čeká, že jí vlasy narostou a že bude stejná jako vy ostatní.

Maminka Jiřina se rozhodla požádat o pomoc v našem nadačním fondu www.pramenpomoci.cz a rozhodla se nechat zhotovit Anežce paruku, která by zakryla její onemocnění.

U nás už proběhla zkouška, Anežka si vybrala barvu a délku vlasů a má už i vymyšleno, jak si bude dělat drdůlek pod lodičku mažorek, nebo jak schová vlasy pod helmu
při svém hasičském tréninku. V novém účesu se jí určitě bude dobře vstávat ráno do školy a s radostí se připojí do debaty s kamarádkami, bez handikepu, bez stydlivosti.

Paruka bude z pravých vlasů, její výroba je velmi náročná, vyrábí se na míru, všíváním jednoho vlasu po druhém do síťky, a šikovná vlásenkářka na ní pracuje ručně téměř měsíc.
Na výsledky naší práce se můžete podívat na www.pramenpomoci.cz/pomohli-jsme

Její cena 41.800,- Kč odpovídá ruční práci, a je nad finanční poměry rodiny.

Obracíme se proto na vás s prosbou, zda byste přispěli jakoukoliv částkou na účet, který je na stránkách u Anežky
www.pramenpomoci.cz/pomahame
čú: 2001620382/2010
s variabilním symbolem 20201405

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení