Přátelské setkání PÁROLOVCŮ

Pro všechny příznivce PÁRY Z NAVIJÁKU
 
Každý rok se snažíme připravit a zrealizovat sraz Páry z navijáku někde u vody. Letošní zima je "hnusná a dlouhá" a než nám začne ta naše krásná rybářská sezóna, rozhodli jsme se, že uděláme setkání příznivců PÁRY z navijáku u našeho kamaráda a také párolovce - Járy Baránka v JL Burger NERATOVICE - Mládežnická 422, 27711 Neratovice. Tuto myšlenku nám vnukl Honzík s Ivankou. Takže jim patří velké díky, že se setkáme i "mimo vodu". V tomto podniku nebude nouze o pití a samozřejmě o skvělé jídlo ... od výborných hamburgerů, po kebab až po grandiózní pizzu. Kdo bude chtít bude si moci zahrát šipky.
 
Toto setkání bude tedy bez rybářského náčiní. Vezmete si sebou pouze dobrou náladu, svou drahou polovičku a hromadu zážitků.
 
Pokud by nás chtěl navštívit někdo z daleka máme zde kontakt na ubytování přímo v Neratovicích. Jedná se o Ubytování restaurace Cilindr Neratovice. Toto ubytování je cca 250m od JL Burger. Je ale na každém z vás si ubytování zařídit, popřípadě si můžete najít něco sami.
 
Setkání se bude konat v sobotu 12.2.2022 od 17hod. 
 
Všechny kdo se rozhodnou dorazit, prosíme kontaktovat  Jendu Pokorného na tel 775 392 169 nebo email rybarhonzik.hp@gmail.com. JL Burger není nafukovací, ale určitě se to zařídí, aby jsme se tam všichni vešli. 
 
Tak to hoďte hlavou a v únoru se třeba uvidíme :-)
 
Jana a Ondra