Testování novinky GLM-koření na letošní sezónu

JELIKOŽ DO PRODEJE PUSTÍME KAŽDOU CHVILKU NOVÉ BOILIE, TAK TADY MÁTE MALOU OCHUTNÁVKU FORMOU ČLÁNKU OD NAŠICH CHALANŮ Z CAPRISONE ( Milan, Luky, Honza, Jarda).

 

Ahoj párolovci, v podzimních měsících jsme se věnovali svazové vodě, kde holdujeme disciplíně v dalekých odhozech. Během září a října jsme se tam sešli několikrát na zajímavých výpravách. Poslední akce byla nejzásadnější z důvodu, že jsme se potkali všichni čtyři na břehu a mohli testovat novinku pro rok 2020. Opět jsme získali důvěru na samotné boili nové řady CSL od kulinářského mága Ondry. Byl konec listopadu, ideální skoro zimní podmínky, sychravý a vlhký vzduch, voda už měla 6 stupňů a mi se těšili na funkčnost boili, které dostalo název GLM-koření.
U každé novinky máme ve zvyku vzít kuličku k chuťové i pachové degustaci a přívlastek koření má v sobě velice zajímavé vůně, které asi budou v každém evokovat něco jiného. Nám lehce nasládlá vůně připomínala perník i když nyní už víme, že ve složkách není. Nafasovali jsme boili, které dostalo přezdívku granát, kvůli svému novému průměru o velikosti 30x26mm a to je ráže pro opravdové dělostřelce, věřím že si najde příznivce i využití. Pro naše potřeby jsme je na vnazení raketou čtvrtili mezi amino pelety. Pro odhoz už bylo na každém z nás do jaké velikosti a tvarů jsme si ho ořezali, aby se docílilo co nejdelšího odhozu. Během přehazování udic bylo vidět jak boili pracuje ve studené vodě. Šlo vidět, že má tendenci se rozpouštět s tím, že na povrchu bylo jemně mazlavé a neztrácelo svoji charakteristickou vůni. V předpovědi nás čekalo ještě větší ochlazení a záběrů bylo poskromnu. Po setmění se rozezněl příposlech Milanovi a po zdolání vážíme prvního fandu koření, 15kg zrcadlo. Ani se nenadál a zlatavý lysec odplouvá. Čekání v dalších dnech bylo zdlouhavé a napínavé, ale vždy až po setmění se kluci dočkali záběru. Každý večer byl vlastně jen jeden záběr, ale ten stál vždy zato. GLM-KOŘENÍ rozjelo svou magickou vůni, protože druhou rybu vytáhl Honza a měla 22,3kg. Další večer udělal záběr Luky, který byl ohromen 23kilovým šupíkem. Poslední noc si připlul pro ochutnávku k Milanovi zjizvený 21,4kg šupinzon, který mu zvedl osobák. Nové GLeMko vydrželo vnadit svou vůní až do toho správného okamžiku, kdy podlehli tito čtyři gurmáni. Jsme moc rádi, že jsme součástí vývoje krmení, které obsahuje lákavé složky na přesvědčení k záběru. Věříme, že i vás očaruje vůně a funkčnost boilies CSL granát - GLM-KOŘENÍ, které bude i ve 20mm ráži. K tomu přibude i novinka booster csl-tuning pro zatraktivnění krmení na kterou se moc těšíme. Děkujeme teamu PZN za důvěru a možnost otestovat novinku z kuchyně.
S pozdravem CAPRISONE CREW.