48 HODIN NA KOPĚ

Zdravím všechny Párolovce, v pátek 25.5. jsme vyrazili s rybářským parťákem a mou drahou polovičku na 48-hodinovou výpravu na Jezero Kopa u Ovčar na Mělníku.
Po příjezdu a odnošení věcí na lovné místo a postavení tábora a po informací, že ryby teď zrovna moc neberou jsem si zvolil místo až v zadní části jezera, kde se ryby občas ukazovaly. Musel jsem krmit a zavážet pruty lodí.
Místo jsem si rozkrmil mixem halibut pelet a kombinací pelet řepka-kukuřice a vařenou kukuřicí s řepkou. A na prutech jsem na místo zavezl PZN 3 a to dvě koule 20 mm, obalené v suché obalovačce Játra - Ryba a na druhém PZN 4 20 mm s plovkou 18 mm dipované v esenci Smrad. Na břeh se podívalo několik kapřích bojovníků, ale největší byl 80 cm. Ale rybařina není vždy o maxi rybách. V sobotu večer však přišel bonus na PZN 3 a to krásná štičí dáma 85 cm, PZN 3 umí prostě všechny ryby. Ale hlavně šlo o krásné chvíle u vody s mou drahou polovičku, která plnila roli fotografa. S pozdravem Honza Pokorný.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení