ČR - ASUÁN

Zdravím všechny párolovce, ve dnech 29.5.-4.6.2016 jsme vyrazili s naším týmem ve složení Ruda, Honza, Vojta a Patrik na naší týdenní výpravu na soukromý revír Asuan Mladoňovice, kde jsme si dali cíl na této výpravě chytit kapra 20+. Při příjezdu k revíru jsme zjistili, že se ryby začly třít a my jsme věděli, že první 3-4 dny budou o pár záběrech a splění našeho cíle bude velmi obtížné.

První tři dny jsme zkoušeli opravdu všechno, dávali jsme koule na dno, na panáka i samotné plovky namočeny v různých esencích, obaleno v pastách a za tři dny jsme chytli pouze tři kapry. Ve středu ráno začaly ryby spolupracovat a můj syn Patrik si chytil rekord 12,30 kg , ve čtvrtek ráno Vojtovi přichází další větší ryba 16,20 kg a my konečně začali věřit, že by se náš cíl v podobě kapra 20+ mohl splnit. Ve čtvrtek odpoledne přichází velmi opatrný záběr na Honzův prut a při záseku jsme zjistili, že máme co dočinění s velkou rybou. Po vyndání ryby do vážícího saku a při vážení jsme zjistili, že máme konečně vytoužený cíl, kdy váha ukázala 20,5 kg. Všichni jsme byli spokojený a šťastný, že se nám náš cíl povedl. Od čtvrtka večer až do neděle odpoledne jsme nachytali dost kaprů v rozmezí 7-15 kg. Další krásný úlovek a zároveň rekord Honzu, kdy se mu podařilo chytit amura 12 kg. V neděli ráno přišel Patrikovi jeho první amur 65 cm. Všechny ryby byly chyceny na boilies od Páry z navijáku, top nástraha se stala ananas namočená v esenci a obalená v pastě + plovka ananas. S touto výpravou jsme nadmíru spokojeni, celkem jsme vytáhli 25 kaprů a 2 amury, z toho 9 kaprů bylo 10+.

Všem přeji spoustu záběrů a bojovných zdravých kaprů.

Ruda

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení