ČR - JEZERO KOPA

Předposlední říjnový víkend jsem vyrazil na Jezero Kopa. Počasí přálo, nepršelo a denní teploty se pohybovaly kolem 10 °C … ideální počasí na podzimní lov. Jako nástrahu jsem po konzultaci s šéfkuchařem Ondrou zvolil novinku na jídelníčku Páry z Navijáku a to PZN 2, která se mi zde osvědčila i při testování na letní jednodenní výpravě.

Dále jsem přibalil boilies řady extra speciál Játra Česnek a Monster Crab – Ananas. Za víkend jsem ulovil cca 15 kaprů a několik záběrů neproměnil, kdy na počet úlovků vyhrálo boilies Játra Česnek, ale na váhu úlovků byla jasnou jedničkou PZN2. Na Monster Crab – Ananas jsem měl 2 záběry a jeden z nich byl od Jesetera bílého o délce 160 cm a váze 21+…..boilies Pára z navijáku a Jezero Kopa opět nezklamaly a mohu všem doporučit.

Boilies řady PZN se řadí mezi mé TOP oblíbené nástrahy, jelikož jsem na ně ulovil své ,,osobáčky“ na PZN 1 – 19,8 Kg a PZN 2 – 20,1 kg..…už teď se těším na další příchuť této řady :-).

Oukleják Standa

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení