ČR - JEZERO RADNICE

Zdravím všechny párolovce, dne 1.7.2016 jsem se vydal na mou srdcovou vodu a to na Jezero Radnice. I když je tato voda dost náladová, jak jsem se už dříve přesvědčil, moc jsem se těšil a nemohl se dočkat, až se koule od Páry smočí v tomto nádherném jezeře. Pro začátek jsem zvolil lehčí zákrm partiklem a halibutkama, rozhodil jsem bojky a první montáže letěly na svá místa. Ke každé jsem nakobroval 10 koulí dané příchutě.

Na jednu udici jsem dal monster crab-ananas a na ostatní dva novinku, kterou jsem dostal od Ondry ( podaroval mě pár vzorky na srazu Skalička ). První úspěch přišel druhý den dopoledne a to na zmiňovanou novinku a hned krásný 11kg lysec. Na tuto kouli přišly další tři ryby v rozmezí +-3 hodin, všechny ryby stejného charakteru 10kg+.

Poté se mi rozjezdil i monster crab-ananas s ananasovou plovkou a jednalo se o ryby pod 10kg, ale i tak moc potěšily. Novinka se bohužel na nějakou dobu odmlčela, ale stále jsem jí věřil. Ráno v 2:30 přišla jízda na prut, kde byla nastražena novinka a hned po zvednutí prutu jsem věděl, že to není malá ryba, ale vybral jsem si chvilku smůly a těsně u břehu, aniž bych rybu viděl, montáž neustála ostré mušle a uřízla se.

Ten den byl slabší na záběry, ale přeci jen jsem se jednoho dočkal a po záseku, kdy jsem nebyl schopný rybu zastavit, mi nezbývalo nic jiné než počkat až se ryba umoudří a budu jí moci otočit a zdolat. Po cca po 10 minutovém souboji jsem dostal na podložku nádherného lisce 90cm a rovných 15kg . Při vyndavání háčku s tlamky jsem zjistil, že je to ten samý kapr co se uřízl o slávky, jelikož měl v tlamě můj návazec a to protože nedokázal během necelých 24 hodin odolat koulím PÁRA Z NAVIJÁKU.

Záběry úplně utichli a tak jsem se rozhodl vyzkoušet moje D montáže se šroubečkem na plovky a zvolil jsem oranžovožlutou 14mm banánovku v esenci banán+smetana a záběry se opět dostavili a vytáhl jsem ještě několi 10kg lisců i šupiků kteří dostávali svobodu hned v podběráku, ale i jedna nádherná 12kg jikrnačka se na podložku podívala.

Shrnutí- Celkem bylo zdoláno 19 ryb a pro mě milé překvapení funkčnosti novinky a banánové plovky .

Všem přeji krásné léto u vody i mimo ní a moc velké díky ONDROVI, Ať se kouří :-)

Jarda 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení