ČR - KUBŠOVKA

Vyrazil jsem s bratrem a kamarádem zachytat si na soukromý revír Kubšovka. Chytali jsme na boilí Pára z navijáku a to na Játra-česnek a na letošní novinky Ryba-oliheň a PZN1. Ryby na naše nástrahy reagovali skvěle a na všechny 3 druhy boilí v 17 mm obalené boilí pastou Pára z navijáku stejných příchutí reagovali s chutí.

O pár ryb jsme přišli neboť se chytá na háčky bez protihrotu, ale nakonec já dostal na podložku 8 ryb a to křížence jesetera s vyzou o rozměrech 155 cm - 30 Kg,jesetera bílého 113 cm - 9,60 Kg,jesetera sibiřského 92 cm - 4 kg a kapry 74 cm - 7,10 Kg,76 cm - 7 Kg,79 cm - 8,30 Kg,81 cm - 10,80 Kg a 84 cm - 10,80 Kg.Bratr Michal Vitner 10 ryb a jeho největší byl jeseter ruský 135 cm - 15 Kg a kamarád Michal Kopečný 17 ryb,jeho největší rybou byl jeseter bílí 175 cm - 25 Kg.

Já měl na prutě největší rybu této vody což je vyza velká 215 cm a 72 Kg kterou jsem zapřáhl ve 21h a do 24h s ní bojoval. Byl to nekonečný tříhodinový souboj,rybu jsme několikrát viděli,ale na podložku se jí stále nechtělo. Všichni zúčastnění rybáři byli velice tolerantní a stáhli své pruty abych měl šanci tohoto obyvatele vody dostat a tímto bych jim chtěl poděkovat. Nakonec se ale noční temnotou ozvala rána neboť praskl vlacec :-((( .Ryba vyhrála a mě jen zbylo veliké zklamán,bolest rukou i zad,ale byl to i nezapomenutelný zážitek na kaprovém prutu bojovat s rybou takových rozměrů 3h. Ale někdy se zase na tuto vodu vrátíme a snad dostanu šanci znova tuto rybu zapřáhnout s úspěšným koncem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení