ČR - Pískovna Roudnice

Zdravím příznivce Páry,
opět po roce jsme si s mým nejlepším kamarádem Honzou Svobodou jeli zachytat na pískovnu Roudnice na chatku č.10. Když jsme dorazili na místo a začali se bavit s rybářem, který chytal před námi, tak nám do smíchu moc nebylo, protože on po třech dnech rybaření vytáhl z vody 11 jeseterů a ani jednoho kapra. Říkali jsme si s Honzou nevadí, pojedeme si svojí taktiku a uvidíme jestli se nám zadaří.
Po rozbalení rybářských cajků jsme začali dost masivně zakrmovat partiklem a PZN 2, po dvou hodinách Honza vytáhl prvního kapra a my se na sebe podívali a řekli, že budeme pokračovat v naší taktice a uvidíme jestli se nám to vyplatí. Čas ukázal, že naše taktika byla ta správná, protože záběry začaly chodit pravidelně. Zajímavé bylo, že záběry přicházely i když jsme vnadili raketou, oni místní kapři tento zvuk pravděpodobně mají rádi.
Záběry většinou chodily přes den až do půlnoci a přes noc tolik záběrů nebylo. Celkem jsme vytáhli 43 kaprů a zkrmili jsme 15 kg PZN 2, 9 kg halibut pelet a 40 kg partiklu. Na této výpravě jsme si dost zamakali, protože ono naházet raketou a kobrou tolik kil není žádná sranda. Můj největší kapr měl 21,10 kg a Honzův měl 18,80 kg, který je jeho rekord a zbytek kapři okolo 15 kg a 10 kg. Na této pískovně se nám s Honzou strašně líbí, už teď jsme si objednali chytání i na příští rok. Všem tuto pískovnu doporučuji, protože tam plavou nádherní bojovní kapři.
Ať se všem daří
Ruda

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení