ČR - Pískovna Roudnice

Zdravím příznivce Páry,
opět po roce jsme si s mým nejlepším kamarádem Honzou Svobodou jeli zachytat na pískovnu Roudnice na chatku č.10. Když jsme dorazili na místo a začali se bavit s rybářem, který chytal před námi, tak nám do smíchu moc nebylo, protože on po třech dnech rybaření vytáhl z vody 11 jeseterů a ani jednoho kapra. Říkali jsme si s Honzou nevadí, pojedeme si svojí taktiku a uvidíme jestli se nám zadaří.
Po rozbalení rybářských cajků jsme začali dost masivně zakrmovat partiklem a PZN 2, po dvou hodinách Honza vytáhl prvního kapra a my se na sebe podívali a řekli, že budeme pokračovat v naší taktice a uvidíme jestli se nám to vyplatí. Čas ukázal, že naše taktika byla ta správná, protože záběry začaly chodit pravidelně. Zajímavé bylo, že záběry přicházely i když jsme vnadili raketou, oni místní kapři tento zvuk pravděpodobně mají rádi.
Záběry většinou chodily přes den až do půlnoci a přes noc tolik záběrů nebylo. Celkem jsme vytáhli 43 kaprů a zkrmili jsme 15 kg PZN 2, 9 kg halibut pelet a 40 kg partiklu. Na této výpravě jsme si dost zamakali, protože ono naházet raketou a kobrou tolik kil není žádná sranda. Můj největší kapr měl 21,10 kg a Honzův měl 18,80 kg, který je jeho rekord a zbytek kapři okolo 15 kg a 10 kg. Na této pískovně se nám s Honzou strašně líbí, už teď jsme si objednali chytání i na příští rok. Všem tuto pískovnu doporučuji, protože tam plavou nádherní bojovní kapři.
Ať se všem daří
Ruda