ČR - REVÍR KAMENICE

Ahoj Párolovci, z pondělí na úterý jsem se vydal opět na náš ,,domácísoukromý revír Kamenice (Rybník Nový). Místní kapříci se konečně probudili k životu v tomto měsíci a nacpávají si pupíky a tak je třeba využít každé volné chvilky. A proto jsem se sem vydal už po třetí během dvou týdnů.Jestli jsme na předchozích výpravách lovili velké kapry výhradně v noci a přez den jen ty menši nebo ještěry(jesetery),tak tentokrát to bylo přesně naopak.Kolega na výpravě Milan,si vytáhl jesetera 121cm a malého kapra.

Já jsem udělal jednoho líná 50cm a 4kapříky. Ovšem jednalo se o dorostence od 60 do 67cm.Ale už i ti se začínali zakulacovat.Takže se záběry v noci spokojenost byla ale s velikostmi ryb už tolik ne.

Kolega musel ráno odjet a já se s ním loučil se slovy:Měl si tu zůstat,ti malí už se nažrali v noci,teď přijdou na řadu ti větší.

Míla jen něco pronesl a vyrazil k domovu.Zůstali jsme na to s taťkou sami.Ani né za půl hodiny to přišlo.Plynulá jízda,chvilková přetahovaná a pod nohama se nám vyvalil na hladině zajimavě dvoubarevnej šupík.Konečně slušná ryba.A opravdu.95cm13,50kg.Paráda říkám si.Po hodince další záběr.Po 10 minutovém boji mi táta podebírá lysce.Hlásí,že má tak 80cm.Pak se ukáže i lyscovo břicho.Pěkný hovado vykřikne táta a čučí na něj jak puk.Lysoun má 82cm a 15kg přesně.Chytil jsem ho zde již podruhé,ale ten pohled na něj mě neomrzí nikdy.Aspoň vím,že je v pořádku.Za další hoďku a půl přichází další záběr, ale ryba boj vyhrává a mizí.Další pěkný kousek to byl, konstatuji suše.Nahodil jsem prut do stejného místa a dokrmil pár kuličkami boilies.Po pěti minutách další jízda na onen prut a výsledkem další krásnej lysec.86cm a 12kg.Do hoďky přišli další dvě jízdy.Jednou jsem sekl do prázdna a podruhé už jsem na břeh dostal šupiho 78cm kolem7kg.Pak začalo pršet a tak jsme zbalili věci a vydali se domů.Ještě před tím jsem však stihl zavolat Milanovi a trochu ho poškádlit úlovky.Jeho slova se však do tohoto článku zapsat nedají.

Děkuji za pozornost a všem slušnejm rybářům hodně úspěchů. Rybičky samozřejmě putovaly všechny zpět do svého domova.

Top nástraha oliheň ryba.

Za CT Milubo pro Páru z Navijáku tester Míra Látera Jihlava City.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení