ČR - REVÍR LETNY U PELHŘIMOVA

Zdravím všechny příznivce páry z navijáku, prázdninové rybaření s dětmi pokračovalo na soukromém revíru Letny u Pelhřimova. Od prvního masivního zakrmení Robin Redu, první záběr přišel hodinu po zakrmení, a pak už ryby chodily celkem pravidelně. Přes den se děti bavily chytáním na splávek a nachytali spoustu bělic, v sobotu večer mi dcera Karolína řekla " tati můžu si nahodit spávek" a já řekl, proč ne zkus to.

Udělala si těsto z chleba, nahodila po pár minutách přišel brutální záběr, ten kouř z navijáku, který tak rychle odvíjel, bych Vám přál vidět. Neskutečný zážitek, půlhodinový boj, na podložce kapr 9,40 kg a dcera neskutečně šťastná, že vyhrála tento souboj. Za tento víkend jsme nachytali 26 kaprů, z toho bylo 5 nad 10 kg, 6 v rozmezí 8-10 kg a zbytek menších kapříků mezi 50-60 cm.

Bohužel se nám nepodařilo vyselektovat menší ryby, i když jsme zkoušeli se synem různé metody. Můj největší úlovek byl kapr 12,10 kg a Patrika 11,40 kg.

Ať se všem daří. Ruda

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení