ČR - RYBNÍK PLODOVÝ

Čauky Párolovci, je to již více jak měsíc co jsem se vydal na soukromý rybník jménemPlodový v malebné krajince u obce Řásná, kde jsem kdysi trávil celkem dost času. Pojal jsem to v odpočinkovém duchu, jelikož k tomu tato lokalita vyloženě vybízí a navíc jsem tušil, že ryby půjdou do tření a nebude to žádná hitparáda.

Moje tušení bylo správné, což jsem zjistil, již po příjezdu k vodě. Ale ne všechny ryby se třeli. Největší koncentrace kaprů byla u hladiny, navíc na druhé straně rybníka.

Nevymýšlel jsem nic složitého… Trocha kukuřičky z plechovky, napůlené boilies z řady extra speciál (od všech příchutí trochu), zalité játrovým boostrem letělo do vody pomocí rakety Spomb.

Montáže jsem dal obě na panáčka a chtěl jsem postupně prostřídat všechny příchutě řady extra speciál, než trefím na tu, která bude místním kapříkům chutnat nejvíce.

A jak to dopadlo…?

Nakonec na této 2 denní docházce byla nej příchuť krill – jahoda s popkou banán.

Jako druhá monstercrab – ananas s popkou ananas.

V noci valila slušně PZN1i robin red – ořech, obě s popkou ananas v rozdílných barvách.

I přes denní tepla a tření ryb se celkem zadařilo. Na množství úlovků to bylo super, na váhu jsem se bohužel nedostal přes 8 kilo, ale to mě vůbec nevadilo.

Kdo se vydá na tuto vodu, ať nezapomene určitě na 2 příchutě od Páry z navijáku a to KRILL – JAHODA a MONSTERCRAB – ANANAS, průměr 20mm s plovkami BANÁN a ANANAS průměr 16mm.

Zkoušel jsem i Zig Rig, ale na této vodě bez úspěchu.

Nicméně to byl super relax a přeji všem poctivým rybářům hodně úspěchu při návštěvě našich vod.

Za Universal Fishing Team & Pára z navijáku -- Pepan --