DVACKA Z DĚLOUŠE

Ahoj, jsem Dominik Bezděkovský a jsem u Páry skoro mezi prvními kdo začal na Páru chytat.
Všimnul jsme si skvělého inzerátu, že náš šéfík hledá testery pro jeho firmu. Kontaktoval jsem ho a vyšlo to :-), za co sem moc rád a doufám, že výsledky dokazují, že koule od Páry fungují dobře :-)

Moje první návnada co se mi hned zamlouvala byl Robin Red - Ořech, kterej pro mě představoval úspěšnost. Cejtil jsem v tomto boiliesu sílu.

(foto č.1) Tento kapr byl chycen v pravé poledne a měl 94 cm a úžasných 20 kilogramů.
Byl to masivní zákrm cca 5 kg koulí do prostoru společně s řepkou 10 kilogramů a kukuřící. Samozřejmě trvalo asi 48 hodin než kapři našli a začali pořádně žrát. Po dlouhé době čekání se rozezněl příposleh a začal pravý adrenalin.

(foto č.2) Moje montaž: Kmenový vlasec byl fluorocarbon 0,30 mm o hmotnosti 20 kg, šňůrka návazcová kameleon, háčky kamatzu velikosti 6 a mausneger hnědý.

(foto č.3) Obalování boilies není nikdy výhrou! Ale vím jedno, těsto ve vodě pracuje velice dobře a rychle se dokáže rozpouštět. Důkaz je to, když špatně nahodíte a stáhnete prut, těsto už je takové řidké a spadne. Pva materiál používám mix od Páry z navijáku, což je hodně velké plus a asi jsem se nesetkal s tak hrubým procentem v obsahu, což je velké plus pro zákrm atraktivitu. Moc děkuju. Po zdolání 15-ti kaprů o váze 5 - 11 kg přišel jeden pašák, kterého jsme představil hned na začátku. Jde vidět, že mu chutná a držím palce, že je živ a zdráv, snad udělá radost někomu jinému s jinou váhou :-)

Přeju všem ať chytnete každý co si přeje, držím palce. S pozdravem Dominik Bezděkovský.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení