DVACKA Z DĚLOUŠE

Ahoj, jsem Dominik Bezděkovský a jsem u Páry skoro mezi prvními kdo začal na Páru chytat.
Všimnul jsme si skvělého inzerátu, že náš šéfík hledá testery pro jeho firmu. Kontaktoval jsem ho a vyšlo to :-), za co sem moc rád a doufám, že výsledky dokazují, že koule od Páry fungují dobře :-)

Moje první návnada co se mi hned zamlouvala byl Robin Red - Ořech, kterej pro mě představoval úspěšnost. Cejtil jsem v tomto boiliesu sílu.

(foto č.1) Tento kapr byl chycen v pravé poledne a měl 94 cm a úžasných 20 kilogramů.
Byl to masivní zákrm cca 5 kg koulí do prostoru společně s řepkou 10 kilogramů a kukuřící. Samozřejmě trvalo asi 48 hodin než kapři našli a začali pořádně žrát. Po dlouhé době čekání se rozezněl příposleh a začal pravý adrenalin.

(foto č.2) Moje montaž: Kmenový vlasec byl fluorocarbon 0,30 mm o hmotnosti 20 kg, šňůrka návazcová kameleon, háčky kamatzu velikosti 6 a mausneger hnědý.

(foto č.3) Obalování boilies není nikdy výhrou! Ale vím jedno, těsto ve vodě pracuje velice dobře a rychle se dokáže rozpouštět. Důkaz je to, když špatně nahodíte a stáhnete prut, těsto už je takové řidké a spadne. Pva materiál používám mix od Páry z navijáku, což je hodně velké plus a asi jsem se nesetkal s tak hrubým procentem v obsahu, což je velké plus pro zákrm atraktivitu. Moc děkuju. Po zdolání 15-ti kaprů o váze 5 - 11 kg přišel jeden pašák, kterého jsme představil hned na začátku. Jde vidět, že mu chutná a držím palce, že je živ a zdráv, snad udělá radost někomu jinému s jinou váhou :-)

Přeju všem ať chytnete každý co si přeje, držím palce. S pozdravem Dominik Bezděkovský.