JEZERO VRBENSKÝ - TEAM KAHYPEE

Kahypee zdraví Všechny od Páry

Tento víkend jsme bivakovali na jezeru Vrbenský. Měli jsme S Hynkem naplánováno, že jsi lovné místo předem prokrmíme.Plánovali jsme příjezd v pátek ráno a já jezdil od středy prokrmovat námi vybrané místo na druhé straně jezera aby se nám to do pátku trochu rozjezdilo. Měli jsme info, že na jezeru budou obsazeny jenom dvě místa to naše a druhé mimo našeho zakrmeného. Osud chtěl jinak a zakrmili jsme místo kolegům, kteří obsadili molo před naším top místem. Musím přiznat, že mi trvalo celý pátek než jsem to překonal a v sobotu ráno začal připravovat jiné místo a něco s tím udělat. Hynek to bral sportovněji a dva pruty položil na část prokrmeného místa kam jsme mohli.

Signalizátory nám pípali, už od pátku ale k záběru to nevedlo v sobotu jsem změnil místo na jednom prutu a přes noc přišel záběr, který skončil ve vázce a ztrátou ryby. Prut jsem cca ve čtyři ráno znova zavezl a šel spát. Další záběr přišel dopoledne kolem desáté hodiny a po zdolání bylo pro nás překvapení, že jsme toho šupíka chytli vlastně podruhé a bylo to pro něj dobře jinak by nějaký čas tahal za sebou návazec i ze šokovkou byl to ten samí šupík kterého jsme ztratili. Jednu rybu jsme chytli dvakrát poprvé na robin ořech a podruhé na PnZ1.

Teplota přes noc spadla na -4 a přes den se držela kolem nuly. Lovné místa jsme zakrmovali jenom k montáži jednu až dvě lopatky partiklu a jednu až dvě hrsti koulí. Nepoužili jsme ani tyčovky snažili jsme se ryby najít.

Měj te se a ať to jezdí KAHYPEE.