Jirky výprava na Kopě

Ahoj ,

tak nějak se s Kubou dostáváme k psaní zpráv od vody. Tentokrát jsme jako každý rok vyrazili na jezero Kopa, kde se nám líbí a jezdíme si sem odpočinout. V květnu padla volba na místo číslo 1. Jako každý rok Kuba zabírá místo u trdliště :-) A já beru volnou vodu a pravý roh s potopeným stromem, což se později ukáže jako správná volba.
Ze začátku jsme byli delší dobu bez kontaktu a po prvním dni začali záběry přicházet v noci. Z klidného spánku nás vyrušil můj pravý prut z rohu od stromu a podebrali jsme první rybu výpravy. Za noc se nám povedly tři ryby, poslední přichází v půl sedmé ráno a budí nás jedno pípnutí a následný padák od stromu. Vylejzáme a po zvednutí a domotání přichází půl hodinový boj s rybou na kterou jsem čekal.
Podebíráme krásného řádkáče. Po zvážení a odečtení saku váha ukázala rovných 21kg. Zobl si Ďábelskou jahodu 25mm.
Teď už ve zkratce. Povedlo se nám celkově nachytat přibližně 20ryb z toho 17kaprů od 10-21kg, jednu vyzu a dva jesetery.

Ahoj a ať se i letos daří.

Jirka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení