KAMENICE - TESTER MÍRA LÁTERA

Ahoj Párolovci,
právě jsem se vrátil z letošní poslední výpravy,kterou bych nazval zima,teplo,zima,teplo. Byl sem s přáteli na revíru Kamenice,který mi tak nějak přirostl k srdci.

Přijeli jsme v 21.30 a teplota již ukazovala -1stupeň. Nebe poseté hvězdami a nikde ani mráček a měsíc svítil po celé vsi.Prostě pravý opak než meteorologové předpovídali.Ryby samozřejmě nebraly jen tu a tam se nepatrně pohnul některý ze swingerů. Bylo už po půl druhé ráno a stále se nic nedělo,pouze teplota ještě o 1,5 stupně klesla a proto jsme si šli lehnout do auta.Před spaním následoval přípitek slivovičkou na zahřátí a pak už následoval pád do kómatu.:-).Přesně v 3.00 mě vzbudil řev mého příposlechu.Všichni jsme vyletěli z auta a já už svíral v ruce svojí daiwu riukon a bojoval se silným protivníkem.Ani mi nedošlo, že jsem sprint k prutu a zdolávání praktikoval v ponožkách.Přibližně po 10 minutách jsem Tonckovi navedl do podběráku krásného jesetera.Měření a vážení ukázalo 139cm a 15,5kg. Po vypuštění tohoto krasavce a následné výměně fuseklí, následovala opět slivovička a opětovný spánek.Kolem 6 hodiny dostal kolega Lada záběr, ale i když se pomalu odmotával vlasec z cívky,po zaseknutí, na háčku žádný soupeř nebyl. Škoda. Čas utíkal, obloha se zatáhla a i teplota se přehoupla do kladných hodnot na 3 stupně.V 10 hodin mi najednou povyskočil swinger a nic.Hlásím:zase jen přejezd přes šňůru.V tom se rozeřve pípák na celé okolí a já neváhám a zasekávám.Opět silný tah dává tušit další pravěké zvířátko:-).A opravdu. Po 5 minutové přetahované mi Láďa podebírá další poklad této vody. Krásný jesouš 137cm-15,80kg.Po vypuštění zpět do revíru,jsme se dali do balení a v 10.30 se vydali zpět k našim rodinám.Pro mě krásná tečka za první sezonou s PÁROU Z NAVIJÁKU.

P.S.Díky Ondro.

V nové sezoně snad brzy ahoj.

TESTER Míra Látera Jihlava City.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení