MALÁ BOMBA, VELKÝ TŘESK

Tak jsme se vrátili z tropické výpravy z jezera Dělouš. Byli jsme na místě číslo 14 celkem 9 dní. Teploty se pohybovaly každý den kolem 35 stupňů, i tak se nám povedlo pochytat 26 kaprů. Zatím to byla naše nejtěžší výprava na tomto jezeře. Museli jsme makat, aby se úspěch v těchto tropech dostavil. Byla to poslední výprava před závodama jezera Dělouš.

Název článku bych nazval Malá bomba velký třesk? Ano necháme to tak, nevím jak to pozorujete vy, ale já jsem to bral podle sebe. Když je velké vedro nemám chuť jíst. Jenom si sem tam zobnu. Tak jsem to zkusil spojit s výpravou. Pva, pop up, boilie(Pára z navijáku). Proč malá bomba velkej třesk?
Když jsme byli na jezeře Dělouš bylo jezero plné do jediného místa. Znáte to, každý tam nasype tolik kukuřice, řepky, boiliesu a pelet, prostě hrozný randál. S kolegou Michalem Mojcherem jsme se zkusili jenom odlišit a dávat o trošku méně než ostatní. Přece se ryby musí někam schovat před návalem žrádla ve 35 stupňích.

Použil jsem pva mix Sladké koření a naturální plovku v oranžové barvě, namočenou v esenci Banán a prásknul jsem to do 7,5 metrů hloubky a čekal jsem co se bude dít.

prut byl PZN 3 + těsto a pár kuliček PZN 3 nakrájené na půl.
prut byl Banán - Mušle, kterou jsem si poslední dobou oblíbil natolik, že je to pro mě asi top nástraha. Banán - Mušle + pop up Ananas je asi silná zbraň, která přemluví spoustu krásných ryb. A taky se stalo, za 9 dní v tropických vedrech se podařilo ulovit celkem 26 krásných kaprů o průměrné váze od 10 kg do 19 kg. Co na to napsat víc, jenom ať jste zdraví hodně krásných kaprů a soubojů.
Zdravím Šéfa a kolegy co pokračují v tomhle návalu. Díky moc a aahooooooooj.
Dominik Bezděkovský