Martinovi se dařilo a byl z toho osobáček

Zdravím všechny párolovce,
přestože několik vycházek jsem chytal jen menší kapříky vůbec mi to nevadilo a říkal jsem si, že se to musí jednou rozjet . Po příjezdu k vodě jsem na pruty hodil ronnie rig s banánovou plovkou, přikrmil řepkou a eko natur kuličkami zalitými cls tuningem. Poté jsem zjistil, že jsem doma zapomněl čelovku, takže to bude ještě zábava. Po 30 minutách první záběr menší kapřík a za hodinku a půl záběr jako blázen neskutečná jízda, zvedl jsem prut utáhl brzdu, ale nemohl jsem ho zastavit, říkám si hlavně opatrně je to dobrá ryba o tu nechci přijít. Po 10 minutách se mi ukázal u podběráku a věděl jsem, že to je můj největší lysák, kterého jsem měl na prutě a že ho nechci ztratit. Vždycky byl kousíček od podběráku a znovu se mi roztáčela cívka a vlasec se odvíjel, asi na pátý pokus jsem ho dostal do podběráku. Po zvážení měl něco málo přes 13,5 kilo a já měl strašnou radost. Vzal jsem rychle prut a poslal ho tam zpět. Za 2 hodinky jsem měl další záběr, byla to zase hezká ryba, tah měla pořádnej, ale bohužel mi zajela do vázky a přišel jsem o ní. Zbývala hodinka do konce denního lovu a dostávám další záběr a na břeh se dostal pěkně tlustej šupík s váhou okolo 8 kilo. Byl jsem velice spokojen, že se mi podařili takový pěkný ryby. Prut jsem tam poslal ještě na poslední hodinku. 10 minut před půlnocí se to znova rozjelo a zatím co jsem tahal jednoho kapříka tak se rozjel i druhý prut a byl z toho double na závěr krásného dne u vody a mohl jsem usínat s krásným pocitem.
Ve 4:00 hodiny to letělo zpátky do vody, do oběda se už nic většího na podložku nepodívalo jen pár násaďáků, ale přesto jsem byl s touto přespávačkou velice spokojen.

Hodně štěstí všem co jsou u vody nebo se chystají a ať se vám daří !!

Za páru Martin Palouček.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení