NÁDHERNÝ VÍKEND NA RYBÁCH

Zdravím všechny příznivce páry. O víkendu jsem navštívil soukromý revír, kde mě čekalo víkendové chytání s mojí manželkou. Na tento víkend jsme se nesmírně těšili, protože to byl náš první společný víkend na rybách. I když počasí nám připravilo mnoho změn, jak v teplotách, tak větru. I tak jsem si udělal malý test 3 příchutí, které byly játra-česnek, ananas a PZN 2. Na tomto revíru jsem PZN 2 ještě nezkoušel, a proto jsem byl zvědavý, jak obstojí.
Po příjezdu jsem si našel a zakrmil 3 lovná místa partiklem a boiliesem a čekal jsem co se bude dít. Netrvalo ani 2 hodiny a rozjel se prut s příchutí játra-česnek, jak čas plynul začal se rozjíždět i druhý prut s příchutí ananas, příchuť PZN 2 byla pořád v klidu. Kolem pátečního poledne až do pozdních odpoledních hodin to byl neskutečný koloběh záběrů. V pátek večer se zvedl vítr a začalo se měnit počasí, ryby z mělčiny zmizely. V sobotu a v neděli jsem měnil různé taktiky, návazce, sloupce, místa, zkrátka jsem dělal co se dalo, ale ryby přestaly spolupracovat. Takže výsledek byl 4:3 ve prospěch játra-česnek versus ananas, PZN 2 neudělala ani jeden záběr. I tak jí stále věřím a je zkrátka vidět, že každý revír je jiný, protože na jiných revírech mi funguje na jedničku. Nachytali jsme 3 nádherný kapry 10+ , 3 těsně pod 10 kg a jednoho vymazlenýho lína 55 cm, kterého mimochodem chytla moje manželka. Vše samozřejmě vráceno vodě, protože ctím rybolov chyť a pusť. Přestože tento víkend nebyl bohatý na ryby, ale byl bohatý na zážitky s mojí manželkou. Všem přeji spoustu krásných úlovků a ať se Vám daří.
Ruda

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení