PÁRA Z NAVIJÁKU - DOMOUSNICE - TESTER VOJTĚCH DUFEK

Páteční odpoledne jsme vyrazily do Domousnic http://rybydomousnice.wbs.cz/ spolu se svou přítelkyní a doufaly, že prijedeme v čas a rybník jestě nebude tolik míst obsazených.

Po příjezdu jsme byly trochu zaskočení byl teměř celý obsazený dokonce zbyla pouze místa, ze kterých jsem ,,neměl radost´´ zvažovali jsme odjezd na jinou vodu, protože to vypadalo jako o závodech a to zrovna není ideál…. Nakonec jsme však zůstali a obsadili místo na mělčině. Ryby moc aktivity nejevily zřejmě vlivem velkého tepla. Přes noc byly tři jizdy z toho se povedly vytahnout 2 kapři cca 6-7kg a druhý cca 9-10kg a cca 80 cm záběr přišel okolo 3:30 h ráno, byl krásně stavěný a břicho měl zřejmě plné jiker. Ryby na mělčině měly zřejmě jiné starosti než žraní našich nástrah. To byl žřejmě důvod proč jsme spolu s kolegou sedícím vedle nenatahali ,,tolik´´ ryb, přesto jsem byl spokojený, protože mě potěší každá ryba.

Ať se kouří z navijáku, s pozdravem Vojtěch Dufek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení