PÁRA Z NAVIJÁKU - KUBŠOVKA - 2.4.-5.4.2014 - TESTEŘI MICHAL PÍŠA, FRANTIŠEK ŘÍHA, ONDŘEJ RUTKOWSKI

Díky velké toleranci a pomoci při práci mé přítelkyně "Janče", jsem měl možnost si zase zarybařit :-) Mimochodem je to ta, co s Vámi převážně komunikuje přes emaily a stará se o naše webovky :-)

Ale teď k věci. Po domluvě s Michalem a Fandou (Fanda je majitel Kubšovky, http://www.kubsovka.cz/) jsme se domluvily, že zkusíme na Kubšovce nachytat nějaký ty kapříky.

Byla to velká výzva, jelikož do této doby na této pískovně byl největší kapřík chycen cca 50cm. Samozřejmě, že se nebavím o jeseterech. Těch už tu bylo chyceno mnoho, včetně malé vyzi, kdy byl rybář odměněn 1000,- Kč. Mimochodem až se někomu podaří zdolat tu největší vyzu (232cm, 72kg), odměna za první zdolání činí 5000,- Kč !!!. Takže doufám, že mi ji tam hned nepojedete vyluxovat, protože ta čeká na mě :-) (chystám tam totiž ještě jednu výpravu a to cíleně na jesetery). "Máš se na co těšit Fando" :-)

No a teď něco k našemu rybolovu. Tuto výpravu jsme pojaly formou závodů s cíleným chytáním kaprů. Fanda chytal a spal v chatce první, která je pojmenovaná "pstruh", hned na začátku Kubšovky a já s Michalem v zadní části v chatce, která je pojmenovaná "kapr". Chytaly jsme na boilies všichni tři (nejvíc fungovala Jahoda-Oliheň a Robin Red - Ořech + obalovačky) a výsledek naší výpravy??? (Závodů :-) Řekl bych, že jsme všichni tři jedničky :-) Chytlo se cca 40 kaprů (viz foto) do toho nějaký ten jeseter a jeden nádherný pstroužek.

Lov nám zpříjemňovalo perfektní chování Fandy a lidí, kteří mu pomáhají s velebňováním Kubšovky. Ať už zmíním Ivánka, tak velice šikovného Petra. Ten nejen že mu to pálí u práce, tak ví jak na jesetery. Dále přítelkyně Petra "Daniela", která se stará o to, aby rybáři měli co teplého do žaludku od rána až do noci. Takže plechovky jsme si přivezli zase domů neboť domácí kuchyně je domácí kuchyně :-) a to nemluvě o tom, že se každé jídlo dá hezky spláchnout točeným pivkem.

Prostě a jednoduše bylo to moc fajn ! Krásně jsme si zachytali a ještě pobavili.

Jinak Michale příště si vezmi plavky :-)) a Fando díky … ta hruškovice byla fakt super :-) !!!!