PÁRA Z NAVIJÁKU - KUBŠOVKA - TÝM PÁRA Z NAVIJÁKU

Týmu “PÁRA Z NAVIJÁKU“ se povedl husarský kousek.

Dne 18.6.2014 nedaleko Kolína na soukromé vodě “KUBŠOVKA“ http://www.kubsovka.cz/ byla v jeden den týmem „PÁRA Z NAVIJÁKU“ zdolána dvakrát vyza velká.

Tato ryba byla na KUBŠOVKU vpuštěná v lednu letošního roku a při vpuštění vážila 72kg. Do nynější doby byla tato ryba zdolána pouze jedním rybářem po kterém zdědila jméno „RUDA“.

Prvním šťastlivcem z našeho týmu, který porovnal síly s Rudou byl Michal Píša z Chmeliště VIDEO - Michal Píša. Záběr mu přišel kolem 10.00 hodiny a Rudovi zachutnalo boilies o příchuti Jahoda-Oliheň.

Druhým šťastlivcem z našeho týmu byl Karel Kubatko z Brandýsa nad Labem. Jemu přišel záběr od Rudy kole 17.00 hodiny a taktéž mu zachutnalo boilies Jahoda-Oliheň. Doba zdolávání Rudy u Karla se pohybovala až ke dvoum hodinám.

Na Kubšovce jsme strávily dva dny, dvě noci nonstop chytání a krom Rudy se nám povedlo chytit ještě nějaké kapříky a jesetery.

Tímto bych chtěl poděkovat všem členům této výpravy za perfektní spolupráci zejména v nočních hodinách a majiteli Kubšovky Františkovi Říhovi za životní zážitek spojený s kompletním servisem.

Za Páru z navijáku „FANDO A RUDO MOCKRÁT DĚKUJEME.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení