PÁRA Z NAVIJÁKU - KUBŠOVKA - TÝM PÁRA Z NAVIJÁKU

Týmu “PÁRA Z NAVIJÁKU“ se povedl husarský kousek.

Dne 18.6.2014 nedaleko Kolína na soukromé vodě “KUBŠOVKA“ http://www.kubsovka.cz/ byla v jeden den týmem „PÁRA Z NAVIJÁKU“ zdolána dvakrát vyza velká.

Tato ryba byla na KUBŠOVKU vpuštěná v lednu letošního roku a při vpuštění vážila 72kg. Do nynější doby byla tato ryba zdolána pouze jedním rybářem po kterém zdědila jméno „RUDA“.

Prvním šťastlivcem z našeho týmu, který porovnal síly s Rudou byl Michal Píša z Chmeliště VIDEO - Michal Píša. Záběr mu přišel kolem 10.00 hodiny a Rudovi zachutnalo boilies o příchuti Jahoda-Oliheň.

Druhým šťastlivcem z našeho týmu byl Karel Kubatko z Brandýsa nad Labem. Jemu přišel záběr od Rudy kole 17.00 hodiny a taktéž mu zachutnalo boilies Jahoda-Oliheň. Doba zdolávání Rudy u Karla se pohybovala až ke dvoum hodinám.

Na Kubšovce jsme strávily dva dny, dvě noci nonstop chytání a krom Rudy se nám povedlo chytit ještě nějaké kapříky a jesetery.

Tímto bych chtěl poděkovat všem členům této výpravy za perfektní spolupráci zejména v nočních hodinách a majiteli Kubšovky Františkovi Říhovi za životní zážitek spojený s kompletním servisem.

Za Páru z navijáku „FANDO A RUDO MOCKRÁT DĚKUJEME.