PÁRA Z NAVIJÁKU - REVÍR MLADOŇOVICE ASUAN - TESTER RUDOLF HRADIL

Zdravím příznivce páry,

ve dnech 17.8.-20.8.2015 jsme navštívili s kamarádem a dětmi soukromý revír Mladoňovice Asuan.

Při příjezdu na nás čekalo deštivé počasí a předpověď počasí naznačovala, že všechny čtyři dny budou zatažené a deštivé, nicméně nás to neodradilo od rybaření. Po zmapovaní lovných míst, zakrmení partiklem a boilei a zavezení nástrah na lovné místo jsme čekali na první záběr, který byl po dvou hodinách. Zpočátku nám chodili menší ryby do 10 kg, ale od druhého dne přišla změna v podobě větších kaprů přes 10 kg.

Top ryby 17,30 kg, 12,30 kg, 14,30 kg, 13,80 kg, 16,10 kg, 13,70 kg, 11,80 kg. Celkem jsme udělali 37 záběrů z toho bylo vytažených 27 kaprů.

Testovali jsme novinku PZN1, která mě příjemně překvapila a ananas, který opět nezklamal, chytali jsme na průměr 17.

V průběhu rybaření nás navštívil náš nejmladší člen týmu, který má nastarosti míchání partiklu a přípravu boilies k lovnému místu ( viz. foto).

S rybařením na Asuanu jsme byli opět velice spokojeni, protože produkty od Páry z navijáku nás opět nezklamaly, ba naopak příjemně překvapily v podobě PZN1.

Ať se kouří z navijáku.

Ruda

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení