PÁRA Z NAVIJÁKU - SOUKROMÝ REVÍR - TESTER MÍRA LÁTERA

Ahoj Páro, v pátek 17.5.2015 sem se vypravil s parťákem Mírou 2 na jeden soukromý revír nedaleko našeho bydliště.

V minulosti sem zde párkrát chytal, ale až na pár násaďáků, sem úspěch neměl a to sem teď chtěl rozhodně změnit. Po zmapování dna a hloubky sem si vybral mělkou lavici kousek od protějšího břehu která se podél něj táhla několik metrů.Teplota se pohybovala kolem 21 stupňů, což nám nahrávalo pač bylo okem viditelné, že kapři se zde vyhřívají. Chytal sem na játra-česnek a ananas. P​​rvní den čtyři záběry z nichž se jeden kapr vypnul kousek od břehu. Na břeh se podívali tedy pouze tři, ale rozhodně mi udělali radost. Míry byly 82cm-11kg a 83cm-11,30kg a 72cm-7,10kg. Nejednalo se tedy rozhodně o násaďáky, ale krásné ryby.

Druhý den hned ráno šupináč 72cm-6,0kg. Poté kolega Míra chytl na můj proutek, když sem byl v autě šupíka 55cm-nevážen. Před polednem kapr 67cm-4,5kg. Byl sem velmi spokojen jen parťáka mi bylo líto, protože nemohl udělat záběr. Však to všichni známe.:-)

Už sem se záběry moc nepočítal, ale v duchu sem si ještě nějaký přál. A mé přání bylo vyslyšeno řádně v podobě dalších dvou záběrů. Byly to třešínky na dortu jak se říká. Šupíci 87cm a 92cm s váhou stejnou a to 11,50kg.

Díky Svatý Petře a Svatá Páro.:-)

Taky chci poděkovat parťákovi Mírovi 2 a zároveň mu vzkázat, že pruty za foťák měnit nemusí, že se taky dočká na této vodě. Jen musí počkat tak jako sem si musel počkat já :-)

Všechny záběry na játra-česnek obalené v pastě.

Pro Páru tester Míra Látera.