PÁRA Z NAVIJÁKU - SOUKROMÝ REVÍR - TESTER MIROSLAV LÁTERA

Ahojky Párolovci, vydal sem se na 2,5 denní výpravu na jeden soukromý revír, kde sem už v minulosti nějakou tu pěknou rybu ulovil.Tentokráte mi byl parťákem Míra2,řečený Hrnec.:-).Po příjezdu na místo jsme rychle vybalili pruty a šli na to. Do vody letělo celkem pět montáží. Na tři pruty jsme nastražili játra s česnekem obalené v pastě a na zbylé dva jsme dali PZN1 společně s jednou partiklovoproteinovou peletou. Tím vším jsme i zakrmili.

První záběr přišel za hodinku na PZN1.Vyžranej Lyseček 65cm.Říkáme si, malá ryba určitě přivede k našim lovným místům i větší kousky. A měli jsme pravdu. Do večera se nám podařilo ještě několik menších lysců okolo 60cm,ale hlavně dva krásní šupíci. Kolega 84cm-10,20kg a já 93cm-14,30,kg. Noc proběhla v klidu, nepočítám-li myš, která nám na několika místech prohryzala podlážku bivaku:-). Druhý den jsme opět zdolali několik ryb. Došlo i na pěkné kusy. Kolega Hrnec šupíka 82cm-9kg a já šupíka 77cm-7kg a pak ještě krásnou šupinatou slečnu 95cm a 13kg.V noci jsme od 21.30 do 3.30 měli 14 záběrů a 12 ryb dostali na podložku.Top ryby: kolega 73cm-6.00kg a já 77cm-7kg,2x lysec 80cm 9,5kg.Oba přišli během 20 minut ze stejného místa. Třešničkou úžasné a probdělé noci byl ještě dlouhý nízký šupík 90cm a 11kg.Poslední den už nás rybky nechávaly dospat tu probďělou noc a spletli se už jen dva menší lysečci. Celkem se na břeh podívalo 30 kapříků a o 8 ryb jsme ještě přišli. Unavení ,ale šťastní jsme se po obědě vydali zpět k našim domovům a rodinkám. Právě pro tyto chvíle žijeme kaprařinou a výprava jako byla tato nám navždy utkví v paměti a srdci. Děkuji své manželince Haničce a Hrncově přítelkyni Linduš, že nám tyto výpravy do ráje rybích stvoření tolerují.

P.S. I kdyby ne tak mají stejně smůlu:-)).

Díky patří i Páře, se kterou má každá výprava fakt ,,KOULE". :-) :-) Tak zas někdy ahoj Míra Látera - Jihlava City.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení