PÁRA Z NAVIJÁKU - TESTER TOMÁŠ ZICH - 22.3.2014

Zasílám zprávu ze sobotní chytačky s kamarádem Michalem jsme se rozhodli jet na soukromou vodu do Bohdanče s přáním chytit si prvního letošního kapříka!

Po příjezdu k vodě a zakoupení povolenek jsme si vybrali místo na hrázi rybníka kde jsme se domnívali, že ryba bude stále ještě na hloubce! Po rozbalení vercajku jsem na oba pruty dal kuličky monster crab ananas v 17mm a pastu v té samé příchuti.Kuličky jsem trochu seřezával, aby se lépe uvolňovaly do vody. Zakrmil sem kobrou cca 0.5 kg boillie jahoda oliheň a monster crab ananas.

Záběry na sebe nenechaly dlouho čekat a tak po 45 min po náhozu přišla první ryba byl to jeseter který se mi vypnul 3 m od kraje. Po dalším záběru se situace opakovala taky jeseter a stejně jako ten první se u břehu vypnul.To už sem začínal nadávat na háčky bez protihrotu. Opět sem hahodil na monster craba a čekal.Michal chytal na boiilie yellow zombie a zatím bez záběru.

Můj třetí záběr zase jeseter a zase na levej prut blíž k hrázi pravej bez pípnutí, tentokrát se mi podařilo rybu vytáhnout 103cm. Poté mi přišli ještě dva menší jeseteři 90,97cm všechny záběry na monter crab ananas obalené v pastě,michal skončil bohužel s 1 záběrem a rybu vypnul.

Bohužel jsme odjeli domů bez kapra, což mně mrzelo ,ale tak už to hold chodí!

Ve čtyři hodiny sem zabalil pruty a uháňel na noční směnu.S kvalitou kuliček sem spokojen jsou opravdu kvalitní! Tak ať se kouří z navijáku Toman Zich