První akce pod křídly Páry z navijáku

Chtěl bych vám něco povědět o své první výpravě od té doby, co jsem se dostal do testerského týmu Páry z navijáku na velice zajímavém slovenském soukromém jezeře Gergelik.
Na tuto akci jsem skoro ani nejel jelikož posledních 14 dní, před touto akcí se kazilo co mohlo a to hlavně v mém osobním životě. Naštěstí hvězdy mi byly nakloněny a já mohl vyjet, už jen zbývalo vyzvednout kamaráda a čekalo nás 300 km, z toho 200 km po našem nejdelším staveništi a to D1. Naštěstí provoz ve středu po obědě byl super a tak jsme dorazily na místo srazu naší party a to na jezeře Gergelik těsně za československou hranicí.
Chytat jsme se domluvily, že začneme až ráno druhý den a tak jsme měli dost času na to vybalit a nachystat si vše potřebné pro celý víkend, počkat na ostatní co postupně dojížděli a následně se všemi u ohně pokecat o nových zážitcích, které jsme nabyli od doby co jsme se viděli naposledy.
Moje taktika na celou dobu akce tedy více jak 3 dny chytání byla jednoduchá, měl jsem s sebou pouze 2 příchutě koulí a to PZN 3 a Banán - Mušle vše v průměru 13 mm. To vše pouze doplněné s malou krabičkou ananasových pop-Upek v průměru 10 mm. Věřil jsem v tyto nástrahy a tak jsem neměl ani snahu narychlo shánět nové a díky těmto nástrahám se mi podařilo chytit celkem 10 krásných kaprů v rozmezí 9 až 12 Kg. Zajímavé pro mě bylo, že i když ostatní chytali ryby na celém jezeře na různé montáže mě se vedlo pouze s návazcem z fluorokarbonu. Nástrahy jsem dával 2 x PZN 3 na jeden prut a klasickou kombinaci Banán - Mušle s pop-up ananas na prut druhý a dařilo se neskutečně i v době, kdy jezero bičoval neúprosný vítr, který mě i pár dalším lidem odfouknul bydlení do pole.
Zatím se mějte, budu se snažit ozvat co nejdříve s další krásnou rybou.
Za Páru z navijáku a Universal Fishing
Martin (Hudy) Hudziec