První akce pod křídly Páry z navijáku

Chtěl bych vám něco povědět o své první výpravě od té doby, co jsem se dostal do testerského týmu Páry z navijáku na velice zajímavém slovenském soukromém jezeře Gergelik.
Na tuto akci jsem skoro ani nejel jelikož posledních 14 dní, před touto akcí se kazilo co mohlo a to hlavně v mém osobním životě. Naštěstí hvězdy mi byly nakloněny a já mohl vyjet, už jen zbývalo vyzvednout kamaráda a čekalo nás 300 km, z toho 200 km po našem nejdelším staveništi a to D1. Naštěstí provoz ve středu po obědě byl super a tak jsme dorazily na místo srazu naší party a to na jezeře Gergelik těsně za československou hranicí.
Chytat jsme se domluvily, že začneme až ráno druhý den a tak jsme měli dost času na to vybalit a nachystat si vše potřebné pro celý víkend, počkat na ostatní co postupně dojížděli a následně se všemi u ohně pokecat o nových zážitcích, které jsme nabyli od doby co jsme se viděli naposledy.
Moje taktika na celou dobu akce tedy více jak 3 dny chytání byla jednoduchá, měl jsem s sebou pouze 2 příchutě koulí a to PZN 3 a Banán - Mušle vše v průměru 13 mm. To vše pouze doplněné s malou krabičkou ananasových pop-Upek v průměru 10 mm. Věřil jsem v tyto nástrahy a tak jsem neměl ani snahu narychlo shánět nové a díky těmto nástrahám se mi podařilo chytit celkem 10 krásných kaprů v rozmezí 9 až 12 Kg. Zajímavé pro mě bylo, že i když ostatní chytali ryby na celém jezeře na různé montáže mě se vedlo pouze s návazcem z fluorokarbonu. Nástrahy jsem dával 2 x PZN 3 na jeden prut a klasickou kombinaci Banán - Mušle s pop-up ananas na prut druhý a dařilo se neskutečně i v době, kdy jezero bičoval neúprosný vítr, který mě i pár dalším lidem odfouknul bydlení do pole.
Zatím se mějte, budu se snažit ozvat co nejdříve s další krásnou rybou.
Za Páru z navijáku a Universal Fishing
Martin (Hudy) Hudziec

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení