PRVNÍ ZKUŠENOST S JEZEREM KOPA

Ahoj Párovci, v pátek 18.8. 2017 jsme konečně poprvé dorazili na jezero Kopa, které leží mezi Kostelcem nad Labem a Ovčáry. Doprovod mi tentokrát dělala přítelkyně a její otec, můj rybářský parťák.
Po příjezdu a vyřízení všech náležitostí, jsme se dostali na naše lovné místo číslo dvě.
Po prozkoumání jsme zjistili, že toto místo není moc dobré, jelikož se nachází v rohu jezera a byli jsme z obou stran, tak trochu sevřený. Ale nic se nemá vzdávat, přiravili jsme na závoz kukuřici s řepkou a boilies PZN 3, Játra - Česnek, toto vše jsme zavezli na námi vybrané místo, zakrmili a mohlo začít naše první rybaření na Kopě.
V noci na sobotu se dostalo na podložku pár pěkných kapříků a i přes den se občas docela dařilo a k večeru přišla jízda na můj levý prut a po několika minutovém zdolávání se mi na podložku podíval pěkný kapřík.
Po změření jsem zjistil, že kapřík má 90 cm a zavládla u mě radost, jelikož se jedná o můj nový osobáček a po zvážení měl téměř 15 kg. Sobota noc a neděle už byla slabší, ale ještě se pár kapříků na podložku podívalo, pak už nás bohužel čekala cesta domů a návrat do reality. Ale nic nevzdáváme a příští rok se na tak krásné jezero podíváme znovu a zkusíme zabojovat. S pozdravem Tester Honza Pokorný.