PRVNÍ ZKUŠENOST S JEZEREM KOPA

Ahoj Párovci, v pátek 18.8. 2017 jsme konečně poprvé dorazili na jezero Kopa, které leží mezi Kostelcem nad Labem a Ovčáry. Doprovod mi tentokrát dělala přítelkyně a její otec, můj rybářský parťák.
Po příjezdu a vyřízení všech náležitostí, jsme se dostali na naše lovné místo číslo dvě.
Po prozkoumání jsme zjistili, že toto místo není moc dobré, jelikož se nachází v rohu jezera a byli jsme z obou stran, tak trochu sevřený. Ale nic se nemá vzdávat, přiravili jsme na závoz kukuřici s řepkou a boilies PZN 3, Játra - Česnek, toto vše jsme zavezli na námi vybrané místo, zakrmili a mohlo začít naše první rybaření na Kopě.
V noci na sobotu se dostalo na podložku pár pěkných kapříků a i přes den se občas docela dařilo a k večeru přišla jízda na můj levý prut a po několika minutovém zdolávání se mi na podložku podíval pěkný kapřík.
Po změření jsem zjistil, že kapřík má 90 cm a zavládla u mě radost, jelikož se jedná o můj nový osobáček a po zvážení měl téměř 15 kg. Sobota noc a neděle už byla slabší, ale ještě se pár kapříků na podložku podívalo, pak už nás bohužel čekala cesta domů a návrat do reality. Ale nic nevzdáváme a příští rok se na tak krásné jezero podíváme znovu a zkusíme zabojovat. S pozdravem Tester Honza Pokorný.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení