VÝPRAVA NA NOVÝ SUKROMÝ RYBNÍK ZA JIHLAVOU

Ahoj Párovci
S kamarády Ladislavem, Lukášem, Márou Mirou Toníkem a Jiřím jsme se vypravili na nový soukromý revír nedaleko Jihlavy. Pro mně to byla premiéra stejně jako dva měsíce dozadu na Pařezu a tak jsem nevěděl do čeho jdu.
Podle kamarádů to je těžká voda a oni už několikrát na ní pohořeli, a bylo to i kvůli vysokému podílu přírodní potravy, která se nacházela ve vodě, či to již byli slávky, šneci nebo velké množství raků. Má volba ohledně nástrah byla zase jasná a to PZN 4 a Robin Red - Orěch, ale měl jsem v zásobě i pelety halibut ve velikosti 17 mm. Kamarádi chytali na vše možný, i když dva z nich si už nějaký čas začínají zvykat na koule od Páry z Navijáku a taky si pár objednali s sebou a to právě PZN 4. Celkově nás lovilo 7 kluků a z toho 5 jsme jeli právě Páru z Navijáku. No na to, že jsem tam byl poprvé nebylo to nejhorší a udělal jsem celkem 4 záběry a z toho 3 kapříci se podívali na břeh, i když kluci byli uspokojenější a podařilo se jim zdolat vcelku krásný rybky. Trěšničkou byl jeden domorodec, který měřil ctihodných 96 cm a vážil 14,5 kila a byl krásně stavený, ale to už posuďte sami.
S pozdravem Carp Team Pára Warrior Matej

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení