VÝPRAVA NA OBLÍBENÝ REVÍR

Dne 13.5. - 15.5.2018 jsem se vydal na kratší výpravu na můj oblíbený revír Nový, kde jezdím už 3. rokem. Po příjezdu jsem prohodil pár slov ze správcem revíru a dozvěděl jsem se, že to moc nebere a nejvíc kaprů se chytá v délce do 60 cm. Mně to ale nevadilo, protože kde je líp než u vody a pustil jsem se do vybalovaní věcí. Vždyť to každý znáte jedu jen na dvě noci a tolik věcí co se mi vejde do auta někdy ani nechápu, jak sem to tam dostal. Po všem důležitým jsem pod háčky nastražil dlouho očekávanou novinku od Páry z Navijáku a to kuličku PZN 4, která je podle mně hodně lstivá, ale ku kapříkom milá a sladoučká. Na druhém prutu byla kulička PZN 3, která je masová a taky dokáže překvapit a k ní putovala pop up černý pepř. Po nahození montáží a nakrmení pár kulačkami se první záběr dostavil v noci na PZN 3 s Pop Up černý pepř a při tahání jsem dostal jizdu na PZN 4.
První kapřík byl menší rybka na PZN 3 ale PZN 4 moc překvapila. Musím se přiznat jezdilo to celou noc, pak i další den a popisovat každého kapříka by bylo moc, protože na břeh se jich podívalo přesně 30 a víc než odpočatej sem teda nebyl ale i taková je kaprařina a já sice byl unavenější ale šťastný. Nej rybka přišla 3. den ráno na PZN 4, ale vždyť posoudíte sami.
S pozdravem Matej z Carp Teamu Pára Warriors

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení