37 HODIN S PÁROU

Po dlouhé době jsem se rozhodl vydat na písník nedaleko Hradce Králové. Přijel jsem okolo 18:00 a vše si připravil. Jako krmení jsem používal mix 17 mm a 20 mm kuličky příchutí Robin Red - Ořech a partiklem. Nástrahu jsem použil boilie Banán - Mušle s Pop-Up natur fialová namočená v dipu Robin Red - Ořech. To celé bylo zabaleno v obalovačce PZN 2.
Na druhý prut jsem poslal 17 mm boilie s příchutí Jahoda - Oliheň s Pop-Up žlutooranžový Černý pepř, a to bylo zabaleno v obalovačce příchuť Ananas.
Záběr přišel druhý den po prokrmení okolo 6:00 ráno. Zabral šupináč 8 kg. Další záběr přišel až večer v pul 11. Konečně! Přišla pěkná ryba. Krásný lysec 12 Kg. Zabral na Jahoda - Oliheň. Po nahození zpět zabral kapr 5 Kg a tím to ten den skončilo. Poté přišlo balení věcí a na rozloučenou se za mnou přijel podívat kapřík okolo 50 cm. Takže mé shrnutí je takové, že pára nejde jen z navijáku, ale i ze mě. Ať se kouří z navijáku. Radim Sloupenský

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení