ČR - Labe

Čau Párolovci, hned první prázdninový víkend jsme se s Honzou vydali na naše oblíbené Labe. Hned po příjezdu na místo se nad námi začali honit mraky a nám bylo jasné co musíme začít dělat. Hned po rozbalení bivaku a dalších potřebných věcí jsme se začali věnovat prutům, chytali jsme na boilies Játra-česnek, PZN1 a Jahoda-Olihen a vše jsme doplňovali ananasovými plovkami.
Jako krmení jsme zvolily partikl (kukuřice a drcené ořechy a to vše zalité lososovým olejem) bohužel do půlnoci žádný záběr nepřišel tak stahujeme pruty a uleháme. Hned ráno letí naše montáže zpět, ale bohužel celé dopoledne bez kontaktu jenom Honza vytahuje jednoho menšího tlouště. Po obědě nastražím na jeden prut pořádnou dávku kukuřice a marně doufám v nějakého Amura, bohužel tahám jen cejny (ale pořádný lopaty :D ). Kolem 3 hodiny přichází extrémní bouřka a vítr, bivak drží jenom přivázaný na šnůře ke stromu a litá si vzduchem jako drak a všude kolem padají stromy. Po uklidnění znova přehazujeme své pruty a až do večera se kromě pár cejnu nic nechytlo.
Ve 23:55 přichází ostrá jízda na Honzův prut na kterém měl nastraženo 20mm PZN1, už od začátku tušíme, že to bude ryba výpravy a taky že se tak stalo. Zhruba půl hodiny po půlnoci už je na podložce krásný šupík 85cm a 12,5kg! Pár fotek a rychle zpět do vody kam patří. Uleháme a ráno znovu nazahujeme jenže do oběda už se nic neděje takže pomalu balíme a odjíždíme k domovu.
Výprava dopadla na výbornou a my už plánujeme další.Tak at se kouří z navijáků!
Michal a Honza

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení