ČR - LABE

Rybářky, rybáři, zdravím vás u další zprávy od Labe. Proběhlo období tření, někde ještě probíhá a z topolů nám padá ne zrovna oblíbený, všude přítomný, na mé pleši otravně lochtavý květ. Období, které není na řece z nejsnadnějších.

Ale to všechno k rybařině patří, tak nezbývá než se s tím poprat. Pár kaprů se tedy na mou podložku podívalo. Žádné labské obludy to nebyly, ale vážím si každou chvíli u vody a v přírodě, a tak akce s kaprem je luxusní bonus, v už tak samo o sobě příjemných chvílích. Mezi fotoaparátem zvěčněnými zůstal i zajímavě stavěný lysec "cestovatel" s váhou okolo 11,5 kg, s kterým jsem se potkal dvakrát po sobě, v rozmezí několika týdnů, na několik kilometrů od sebe vzdálených místech úseku řeky. Neponaučitelně mu zachutnala kulička příchutě játra-česnek, na kterou jsem spolu s PZN pochytal všechny poslední ryby. Topol nám odkvete, kapr se dotře. Aby nabral síly zpět, tak i něco zobne. A začne léto a s tím moje klasické, potem zalité remcání "už aby byl podzim" :) Nebudeme ale předbíhat a raději si každou chvíli užívat. Sám jsem zvědavý s čím se ozvu příště :) Mějte se zatím fajn. Radek Pěnkava

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení