ČR - ORLÍK

Ahoj Párolovci. Byli jsme s kamarádem Jirkou na 5 dní na přehradě Orlík na lovu kaprů.Počasí bylo jako na houpačce přes horko po deště,kroupy,vítr…Ryby jsou před třením a tak byla aktivita ryb velmi malá.

Ale podařilo se nám společně dostat na podložku celkem 7 ryb a boilí Pára z navijáku zachutnalo i jiným druhům ryb, ne jen kaprům.Chytali jsme na boilí Játra-česnek a Ryba-oliheň plus pop-up a to celé obalené v boilí pastě stejných příchutí.Já nastražoval boilí v 17mm s pop up a kolega Jirka vsadil na velikost 13mm plus pop up.Mě se ze 4 záběrů podařilo dostat na podložku jednoho bolena 59cm a kapry lysce 57cm a krásně stavěného 68cm.Jirkovi se podařili 2 jelci jeseni ? ve 45 cm,jeden bolen přes 50cm a krásný kapr šupináč 74cm.Kapři měli břicha krásně nacpané jikrami a mlíčím.I když se chytlo jen pár ryb tak bylo na Orlíku v krásné přírodě dobře a kdyby se při každém rybaření nachytalo spousty ryb,tak by díky některým rybářům byli naše vody prázné. Takže chyť a pusť a ať se kouří z navijáku :-)
Martin Novák

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení