ČR - SVAZOVÁ VODA

Zdravím Pára z Navijáku. Dna 29.4.2016 sem se vydal k jedny maličký tůní u Labíčka kterou sem si před tím už par krát obešel. Tun je celkem malička a hodně zarostla a hloubka taky ne moc velká. Lov byl jenom na 4 hodinky tak sem na jeden prut nastražil moji oblíbenou kuličku Robin Red Ořech o průměru 13mm a na ni dal malou popku 10mm s příchutí banán a na druhy prut sem dal kouli PZN1, která je výjimečná pro mne ze by sem ji snědl sám :-).

Rybky nikomu nebrali co jsem viděl ne vytáhnul ani šupinku a mne zbývalo do konce lovu už jenom 30 minut, když najednou pip pip koukám a swinger se pro padnul dolu a pak pomalu sel nahoru. Zdvihu prut a je jasný kdo je na druhem konci. Čekal sem nějakého drobečka ale nato jaka to je mala voda kapr ktery si vzal Robin red orech s pop up banan mnel 69cm a 7kg udělal mi takovou radost i když kolem sedící rybáři nechápali když sem ho pouštěl zpátky do jeho rodného domova kam patří s pusou na rozlučku a slovama koukej si dat pozor na ich háčky ať si spolu příště zas změříme sily :-)

S pozdravem Matej Hlinka, Ať se kouří z Navijáku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení