ČR - SVAZOVÁ VODA

Zdravím všechny příznivce Páry z Navijáku, 17.6.2016 v pátek jsem se vypravil na svazovou vodu kam moc rád jezdím.Je to říčka Jihlava nedaleko mého bydliště.Počasí bylo nádherné a jako vždy mi to vyšlo.Na první prut sem zvolil příchuť RYBA-OLIHEŇ 17mm obalenou suchou obalovačkou JÁTRA-RYBA.A na druhý prut jedno zrnko kukuřice.

Za krmil jsem pár lopatek spařené řepky a kukuřice a mohl jsem odpočívat.První záběr přišel okamžitě na kuličku která ležela ve vodě 24 minut krásný zdravý lysec 63 cm. Na druhý prut chodily záběry od Jelců a Červenek ale o zábavu jsem měl postaráno.Náhle něco křuplo a stanem mi proletěla halouzka asi 4 m :) stan mi natrhla..Taky nápad stanovat pod stromem :)

Pár záběru přišlo ráz a další kapřík je tu zas. Kapřík pěkných 58 cm krásný šupík .Záběry pak ustaly . V hlavě ráno druhý den myšlenka se rodí jen.Nachystal jsem Páru zas Jahodu-Oliheň s Banánovou popkou. Ryba -oliheň s pva punčochou s peletami na poslední den.Super víkend prožil jsem Petrův zdar přeji všem.
Milan Bucher

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení