ČR - SVAZOVÁ VODA

Dva dny jsem s kamarádem strávil na kaprech na svazové vodě. Michal nachytal 5 kaprů kolem 50 cm a mě se podařilo na podložku dostat 9 kaprů.Šest ryb bylo od 49 cm do 57 cm a největší mé úlovky byli kapři 83 cm - 8,20 Kg,78 cm - 8,10 kg a 74 cm - 6,10 Kg.

Nástrahy a návnady jsme používali novinku pro tento rok a to bolí od Pára z navijáku příchutě Ryba-oliheň ve velikostech 17mm plus POP UP a to celé obalené v boilí pastě stejné příchutě. Když jsem si četl v brolly knížku o kaprech,postřehl jsem nějaký pohyb.A ona na mě kouká lasyčka. No nevím kdo byl více překvapený :-).Samozřejmě krmítkáři nemohli překousnout naše úspěchy a tak se jejich montáže nebezpečně každým nahozením začali přibližovat k našim nástrahám.Ale nás to nechávalo klidnými,kdo nechytá na boilí Pára z navijáku,nás nemůže s krmítky šrotu na úlovcích ohrozit :-). Ať se kouří z navijáku… Martin Novák

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení