DALŠÍ ÚTOK NA SVAZOVKU

Ahoj párolovci, párolovkyně a párolovčata. Po menší odmlce vás zdraví Ostravští chachaři CAPRISONE TEAM.
Na konci července, kdy se měsíční fáze blížila k úplňku jeli kluci ve složení Honza, Lukáš a Jarda na štěrkovou propadlinu na svazovce, kde se věnují lovu ve velkých vzdálenostech a s blížící se konjunkcí doufali v magický úlovek. Podmínky byly extrémní co se týče teplot i povětrnostních vlivů, které ztěžují vnadění i samotný odhoz na správné místo. Pro tuto výpravu se Lukáš a Honza rozhodli oživit poněkud zapomenuté boilie PZN 2 a věřili, že pro tuto vodu neznámé kuličky okouzlí kapří mastodonty svým gro. Mezi CT klasiku byli zařazeny 25 mm nadipované gule. Lukymu se podařilo na tuto šmakosku vytáhnout v probíhajícím zatmění krásného šupináče o váze 19 kg, který ohromil stavbou těla a zejména šířkou, která dodávala rybě dané kila.
Krevetové zálivce a tuňákové moučce obsahujicí PZN 2 neodolalo více kaprů a přelstila další ryby od 8 do 12 kg. Přes den bylo záběrů méně, proto se rozhodl Honza trochu změnit taktiku a začal dávat pod háček 13 mm boilie s plovoučkou, aby dosáhl změny v nástraze, ještě větší vzdálenosti odhozu a pokusil trochu toho štěstí, které mu přineslo krásného lysce o váze 9 kg, ale od pohledu staršího kapra. Na tuto kombinaci pak kluci zdolali i v noci pěkné kapry 10 kg+. Jarda zůstal věrný PZN 3 v topu, čili 25 mm boilie dlouhodobě nadipované a obalené v suché obalovačce Játra - Ryba. Po čtyřech násaďácích, kteří houževnatě opracovávají boilie pro šluknutí se podařil i Jardovi jeden kapr 14 kg+. Na víkend přijel na vedlejší flek i Lukyho brácha, který začíná poznávat rybařinu, nafasoval PZN 3, na kterou zdolal dosud jeho největšího kaprisona 10,40 kg. Výpravička to byla v celku povedená, vzhledem k počasí a produkty od PZN opět šlapaly na jedničku a především boilie PZN 2, které ukázalo svůj patent na větší ryby.
Zdravíme alchymistu Ondřeje a jeho PZN team a díky za produkty vyráběné poctivostí a srdcem.
CAPRISONE TEAM.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení