DOBRODRUŽSTVÍ NA KANÁLU

V půlce srpna při hlášeném ochlazení přišel ten správný čas, podniknout nějakou tu krátkou vycházku na úplně novou lokalitu, kterou jsem objevil již dříve a občas navštívil za účelem pozorování na procházce se psem.

Jednalo se o maličký, uměle vytvořený kanál, kde by málokdo hledal kapra. Díky výše zmíněnému pozorování připravuji cílený lov a vyplatilo se.

První montáž pokládám na panáčka (Banán-Mušle + PopUp Banán).

Druhou montáž přizpůsobuji lovu amura a tomu také nástrahu (kombinace plastová kukuřička, ořezané PopUp Natur máčené v NHDC, klasická kukuřice, viz foto).

Nemá cenu se dál rozepisovat a jen dodám, že na první krátkou vycházku na ono místo jen tak nezapomenu. Se setměním přichází jízda jak hrom na Banán-Mušle a výsledek kapr K70+, který mi dělá opravdovou radost! Stejně tak parádní torpédo, které přichází v zápětí na montáž s kukuřicí a PopUp, která se vznášela těsně nade dnem.

Už je skoro půlnoc, rovnou tedy balím a vyrážím domů. Po cestě si dávám cíl, za týden vyrazit na pár hodin znovu. O tom, ale zase příště.

Josef Obůrka / Pára z navijáku / Universal Fishing #CeskeSvazoveVody

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení