LABE 16.8.-21.8.2015 - TESTER LUKÁŠ OBRAJTR

Výprava a můj osobáček na Labi :-)

Ahoj příznivci a kamarádi páry :-)

V půlce srpna jsme se vydali s kamarádem Vaškem na týdenní výpravu, jako už tomu bývá každý rok, na naše místo na Labi v Tuhani.

Počasí nám moc nepřálo, první tři dny pršelo, Labe táhlo a plaval samý bordel. Nicméně hned první den se povedl 10kg kapřík na boilies Jahoda - Oliheň. V tomto špatném počasí se nám povedli 3 kapřici od 8 do 10 kg, ale už na boilies PZN1.

Každý den se krmilo cca každé dvě hodiny po 20-30 koulích pr.17mm.

Po telefonátu s Ondrou, který nám poradil, že nejlepší chytání na Labi je pod nohama a ať furt krmíme, že se to musí rozjezdit. Takže po této radě jsme stáhli pruty z třičtvrtě Labe zpět na cca 5-10 metrů pod nohy.

Rada nám velmi pomohla, počasí se zlepšilo a kapříci začali papat. Ve čtvrtek se povedl můj osobáček na Labi - Kapřík 16,5 kg 90 cm chycen na dvě 17 PZN1 :-)

Celkem se nám povedlo od neděle do patku nachytat 12 kapříku od 8 do 10 kg a jeden 16,5 kg ;) , vše na PZN1 dvě 17 koule :)

Je vidět, že Ondra měl pravdu a že PZN1 funguje na 100% ……. byli jsme moc spokojeni :) Těšíme se na další výpravu.

Zdar Páro :) Václav Flíček

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení