Labská výprava skupiny Kapir.cz

Zdravíme Párolovce,

podnikli jsme s naší skupinou Kapir.cz výpravu na oblíbenou řeku Labe. Počasí nám při příjezdu moc nepřálo leč pršelo jako o žních. Čekáme až se počasí umoudří a budeme moci postavit bydlení.
Po 2 hodinách je to tu, vše je ready a letí to do vody. Ryby jsme lákali partiklem a dipovaným boilies Eko natur.
Lovilo nás 5 s tím, že někdo nebyl po celou dobu zájezdu. Každý zvolil jinou taktiku a nezbývalo než čekat. První noc a Víťovi přišla celkem brutální jízda, prut už držel jen za naviják a na konci 13kg krasavec ač fotka je na prd, páč můj telefon dostal na zadek. Já jsme měl jízdu ráno, ale neproměnil jsem. Přes den to bylo mrtvé a zábava přicházela v noci a nad ránem.
Další noc mi byla osudná. Nad ránem taková nepřesvědčivá jízda, tak letím, sekám, tahám a na konci asi můj životní amur, který ač jsme krmili partiklem a pár koulí k tomu, tak zobl játra česnek s plovkou stejné chuti. Dost to komplikovaly lekníny a v momentě kdy podběrák ležel ve vodě, tak se vyřízl. Jako malý kluk jsem bezmocně koukal do vody. Bohužel to k tomu patří a jelo se dál. Ještě to ráno to zachránil takový černokněžník. Přišel i jeden jelec a pleskač.

Labe k nám nebylo moc milostivé, protože někteří členové naší skupiny, byli celou výpravy bez ryby, což nás opravdu trápí, ale to je hold Labe.
Jinak jsme se měli moc dobře, o jídlo a pití nebylo nouze.

Ať to všem Párolovcům jezdí