Labská výprava skupiny Kapir.cz

Zdravíme Párolovce,

podnikli jsme s naší skupinou Kapir.cz výpravu na oblíbenou řeku Labe. Počasí nám při příjezdu moc nepřálo leč pršelo jako o žních. Čekáme až se počasí umoudří a budeme moci postavit bydlení.
Po 2 hodinách je to tu, vše je ready a letí to do vody. Ryby jsme lákali partiklem a dipovaným boilies Eko natur.
Lovilo nás 5 s tím, že někdo nebyl po celou dobu zájezdu. Každý zvolil jinou taktiku a nezbývalo než čekat. První noc a Víťovi přišla celkem brutální jízda, prut už držel jen za naviják a na konci 13kg krasavec ač fotka je na prd, páč můj telefon dostal na zadek. Já jsme měl jízdu ráno, ale neproměnil jsem. Přes den to bylo mrtvé a zábava přicházela v noci a nad ránem.
Další noc mi byla osudná. Nad ránem taková nepřesvědčivá jízda, tak letím, sekám, tahám a na konci asi můj životní amur, který ač jsme krmili partiklem a pár koulí k tomu, tak zobl játra česnek s plovkou stejné chuti. Dost to komplikovaly lekníny a v momentě kdy podběrák ležel ve vodě, tak se vyřízl. Jako malý kluk jsem bezmocně koukal do vody. Bohužel to k tomu patří a jelo se dál. Ještě to ráno to zachránil takový černokněžník. Přišel i jeden jelec a pleskač.

Labe k nám nebylo moc milostivé, protože někteří členové naší skupiny, byli celou výpravy bez ryby, což nás opravdu trápí, ale to je hold Labe.
Jinak jsme se měli moc dobře, o jídlo a pití nebylo nouze.

Ať to všem Párolovcům jezdí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení