Martin Novák se synkem Dominičkem vyrazil na pánskou jízdu

Po 3 měsících co jsem se přes léto věnoval rodině, jsem také vyrazil na kapry. Vybral jsem si 70ti hektarový rybník nedaleko mého bydliště a po obědě se synkem vyrazil na 24h pokusit se nějakou rybu přelstít. Nakobroval jsem 17mm boilies Pára z navijáku PZN3, pod háčky navlékl PZN3 s pop up, obalil v boilí pastě stejné příchutě, nahodil a čekal na záběr.

První krásná jízda a ryba se po pár vteřinách vypla. I to k rybařině patří a já doufal, že ještě nějaký záběr přijde. Nakonec jsem se dočkal za 11h u vody 5ti záběrů z toho 4 ryby na podložce. Čtvrtý záběr byl opatrné poskakování bobiny a tak si říkám, asi se tam oběsil cejn. Přiseknu a poznávám že to cejn není, ale podle toho jak se ryba nesnažila bojovat, říkám si nějaký násaďák. A pár metrů od břehu začalo divadlo. Na hladině se objevila veliká ocasní ploutev, voda zavířila a ryba si začala brát z navijáku. Synek mi podal podběrák a s údivem pozoroval souboj. Nakonec jsem do podložky položil nádherného podzimního šupináče 91cm a 12,80Kg. Jsem rád, že byl Dominiček u toho a užil si to stejně jako já. Chytl jsem tedy 1 šupináče 91cm a 3 lysce 58,65 a 67cm.

Všem slušným rybářům přeji hezké podzimní zážitky od vody a ať se kouří z navijáků.

Petrův zdar

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení