Pískovna - tester Libor Ošlejšek

Už zase pondělí - 14.4.2014 no ale co, v práci to dnes uteklo poměrně rychle a cestou z ni jsem projížděl okolo mé oblíbené pískovny. Když jsem se koukal na přilehle břehy a neviděl jsem ani živáčka hned bylo rozhodnuto, není divu dnes foukal tak silný vítr že to mnoho rybářů odradilo ale mě to k vodě táhlo však to znáte. Rychlá otočka domu pro pruty a honem k vodě.

Po příjezdu jsem vyházel věci z auta a rychle nahodil. Než jsem si stačil rozdělat křeslo tak přišel první záběr na 17mm Monster crab -Ananas se nechal zlákat menší šupináč 57cm. Vítr stale sílil a na totéž boilíe cca. po 15minutach přišel další záběr bohužel se kapřík zanedlouho vypnul. Hned jsem si říkal že jsem udělal dobře a vyrazil na kratší vycházku. V tom se ozval druhy prut na kterém bylo nastraženo 13mm boilíe Banán-Mušle po záseku se ryba rozjela do strany a já ji nebyl schopen odlepit odedna , po několika minutách se mi ryba vyřízla. Vítr se utišil a já byl další dvě hodiny bez záběru. Pofukuje slabší vítr a obloha se zatahuje začíná pršet, konečně se opět ozval zvuk který každý kaprář rád slyší, pipák se míní zbláznit a cívka sviští o sto šest . V dešti zdolávám další rybu tentokrát hned po záseku cítím že je to něco většího zanedlouho je na podložce krásny kapr 87cm a 9,5Kg zabral na 13mm Banán-Mušle. Dlouhý a nízký šupináč mi udělal velkou radost. Rychle přehazuji oba pruty na které jsem nastražil Banán-Mušle a obalil obě nástrahy obalovačkou.

Asi po pul hodině přichází poslední záběr dnešního dne opět šupináč rovných 70cm. Škoda že musím zítra do práce zdržel bych se mnohem déle u vody ale bohužel . I tak si myslím že za čtyři a pul hodiny strávených u vody v ne moc příznivém počasí to byla skvěla chytačka.

Doufám, že jsem vás moc nenudil a ať se kouří z navijáku ahoj.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení