První letošní bivakování se synkem Dominikem

Ve čtvrtek odpoledne jsme se synkem Dominikem vyrazili do pondělí odpoledne na kapry. První letošní bivakování a zrovna takové aprílové počasí.
Od slunečného, po déšť, vítr a ranní mrazíky. Jen bouřku jsme neměli. Bylo to Domči první bivakování v takovémto počasí, ale skvěle to zvládal. A i pár kaprů se nám podařilo dostat do podložky. Krmili jsme boilies jahoda oliheň 17mm Pára z navijáku a chytali na method krmítka s boilies stejné příchutě 13mm namočené v esenci jahoda. Když ryby nebraly, pozorovali jsme dalekohledem vodní ptactvo kterého tu bylo více druhů.
Od divokých kachen po labutě, kormorány, racky, volavky bílé a popelavé, lysky, slípky zelenonohé až po divoké husy. Jednou se nám podařilo zahlédnout i drahokam našich vod, ledňáčka říčního který prolétl nad vodou kolem našich prutů. Dominik chytal vlevo, já napravo a i přesto že jsme měli stejné návnady, nástahy i montáže, Domčovi braly ryby více. Nevím jestli tam bylo jiné dno nebo ryby najížděli pokaždé zleva, ale prostě mě Domča přechytal.
Chytali jsme ryby přes 50 i přes 60cm, jen jedna ryba byla pod 50cm. Dominik chytl 8 kusů ryb a také největšího kapra výpravy. Ten měl 70cm a 6,10Kg. Já chytl jen 4 ryby a jedna mi spadla. Takže ze 13-ti záběrů, 12 ryb na podložce.
Skvěle užitá rybařina začátkem jara.
Přejeme všem slušným rybářům příjemnou letošní rybařinu a ať se kouří z navijáků.
Martin a Dominik

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení