REPORT Z POSLEDNÍHO LOVU

Ahojky,
už i já pro letošek zavřel vodu a před Vánoci se vydal k řece. Vzal jsem s sebou psíka, aby taky zkusil, jak to vypadá v zimě u vody a nekoukal na to jen z gauče v televizi…

Již doma jsem si připravil tři různé montáže pro chladné období. Jednalo se o Chod rig, Ronnie rig a Combi rig (viz. foto). Vše jsem měl průběžné, abych zaznamenal i menší pohyb nástrahy - (stačí dát pod závěsku tungstenovou kuličku). Jako nástrahy jsem používal plovoucí boilies, zalité esencemi od Páry z navijáku. V případě Combi rigu to byla neutrálka ve složení seříznutého potápivého boilies a plovky.

A jak to šlapalo?

Za dvě odpoledne se mi podařilo docílit 16-ti záběrů v tří stupňové vodě. Proměnil jsem jich 13, bohužel vše jelci. Někteří byli opravdové exempláře na tuto lokalitu, takže jsem byl částečně spokojený.

Úspěšné byly všechny 3 montáže, které jsem točil na 2 prutech. Nejvíce aktivním se ukázal Chod rig s plovkou a neutrálka na Combi rigu.

Tímto jsem tedy zakončil sezónu 2017 a doufám v to, že ta příští bude minimálně tak úspěšná a nebudu muset bojovat s časem jako letos.

Všem poctivým rybářům(kám) přeji do sezóny 2018 hodně úspěchů, radost z lovu a pohodu u vody.

Za Universal Fishing & Pára z navijáku -- Josef Obůrka --