SVAZOVÁ VODA MÍSTNÍHO VÝZNAMU - CARP TEAM SATARMO

Zdravím všechny rybáře a rybářky z Páry z navijáku,

vyrazili jsme opět o víkendu s kamarádem Vlastou na naší oblíbenou pískovnu nedaleko Hradce Králové o rozloze 90 ha.

Již několikrát jsme na této vodě chytali, ale doposud to nebyla žádná hitparáda. Z vyprávění víme, že se na této vodě nechá nachytat za víkend i několik desítek kaprů a to i o váze přes 10kg.

Po dohodě s Vlastou jsme zvolili zákrm 4kg boilies játra-česnek, monster crab-ananas, robin red-ořech, banán-mušle o průměru 13, 17, 20 mm a 10kg partiklu. Po zakrmení jsme zvažovali jaké použijeme montáže. Doposud jsme používali kombinované návazce a háčky longsheng nailer, ale bohužel tyto montáže se nám často zamotávaly a o ryby jsme přicházeli (po záseku padaly). Tak jsem po dlouhé době dal konečně na rady svého švagra "ONDRY" a udělali jsme si návazce podle něho. Použili jsme fluorcarbony o průměru 0,28mm a háčky bez zpětného protihrotu zn. Awashima o vel.6. Pod háček jsme dávali převážně 2 koule o průměru 13mm. Výsledek této změny byl velice překvapivý !!!!!!!!!

Chytli jsme celkem 34 kaprů o váze od 6kg do 14kg (14kg byli dva kapři).

Tímto chceme poděkovat Ondrovi zato, že to je člověk, který rád poradí, ale jen se mu musí naslouchat (rybaří od dětství a zkušenosti má víc jak velké) a Janče, že po nás kontroluje chyby :-))) A samozřejmě své manželce zato, že mě v mém koníčku podporuje.

Tak ať se kouří z navijáku jako nám.

Carp team Satarmo