SVAZOVÁ VODA MÍSTNÍHO VÝZNAMU - CARP TEAM SATARMO

Zdravím všechny rybáře a rybářky z Páry z navijáku,

vyrazili jsme opět o víkendu s kamarádem Vlastou na naší oblíbenou pískovnu nedaleko Hradce Králové o rozloze 90 ha.

Již několikrát jsme na této vodě chytali, ale doposud to nebyla žádná hitparáda. Z vyprávění víme, že se na této vodě nechá nachytat za víkend i několik desítek kaprů a to i o váze přes 10kg.

Po dohodě s Vlastou jsme zvolili zákrm 4kg boilies játra-česnek, monster crab-ananas, robin red-ořech, banán-mušle o průměru 13, 17, 20 mm a 10kg partiklu. Po zakrmení jsme zvažovali jaké použijeme montáže. Doposud jsme používali kombinované návazce a háčky longsheng nailer, ale bohužel tyto montáže se nám často zamotávaly a o ryby jsme přicházeli (po záseku padaly). Tak jsem po dlouhé době dal konečně na rady svého švagra "ONDRY" a udělali jsme si návazce podle něho. Použili jsme fluorcarbony o průměru 0,28mm a háčky bez zpětného protihrotu zn. Awashima o vel.6. Pod háček jsme dávali převážně 2 koule o průměru 13mm. Výsledek této změny byl velice překvapivý !!!!!!!!!

Chytli jsme celkem 34 kaprů o váze od 6kg do 14kg (14kg byli dva kapři).

Tímto chceme poděkovat Ondrovi zato, že to je člověk, který rád poradí, ale jen se mu musí naslouchat (rybaří od dětství a zkušenosti má víc jak velké) a Janče, že po nás kontroluje chyby :-))) A samozřejmě své manželce zato, že mě v mém koníčku podporuje.

Tak ať se kouří z navijáku jako nám.

Carp team Satarmo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení